taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.0848
Euro
6.5669
Altın
1607.25
Borsa
119196.09
Gram Altın
314.438
Bitcoin
62512.24

Kılıçdaroğlu'nun zor anları - izle

CHP lideri, kadın korumasıyla birlikte düşme tehlikesi geçirdi.

17.02.2011 - 13:51..
Whatsapp ile paylaş
Kılıçdaroğlu'nun zor anları - izle

Kılıçdaroğlu'nun zor anları - izle

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akatlar'daki Mustafa Kemal Kültür Merkezi'ndeki programının ardından yürüyen merdivenlerde zor anlar yaşadı. Kılıçdaroğlu, konuşma yaptığı salondan ayrılırken çevresini gazeteciler ve partililer sardı. Güçlükle ilerleyen Kılıçdaroğlu, yürüyen merdivenlere geldiğinde kalabalık nedeniyle önünü görmekte zorluk çekti.

Kılıçdaroğu yukarı hareket eden merdivenden aşağıya indi -  TIKLA İZLE

DURAN MERDİVENE BİNDİ

Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, durmakta olan yürüyen merdivene yöneldi. O sırada görüntü almak için bir kameraman önden koşunca hareketi algılayan yürüyen merdiven yukarı doğru çalışmaya başladı. Merdivenler çalıştığı sırada basamakların ortasında bulunan Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler düşme tehlikesi yaşadı. Önce kadın koruması ardında da Kılıçdaroğlu sendeledi. Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler yan bantlara tutulanarak düşmekten kurtuldu. Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler yukarı doğru çalışan merdiverlerden hızlı adımlarla inerek kapıya ulaştı.

Gökçek yürüyen merdivenlere tabela koyduracakMelih Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun yürüyen merdivende yaşadığı zor anları değerlendirdi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir