Ahmet İbanoğlu'ndan Halil Umut Meler ve ekibine ziyaret
ensonhaber.com

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Kurulu (MHK) Başkanı Ahmet İbanoğlu, FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler ile yardımcıları Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy'u Frankfurt'taki otellerinde ziyaret etti ve ilk iki maçtaki başarılarından dolayı kutladı.

İbanoğlu, başarılar diledi

İbanoğlu, şimdiye kadar oynanan müsabakalardaki başarılarından dolayı Meler ve ekibini tebrik ederek turnuvanın sonuna kadar başarılar diledi.

Hakemlerin form durumlarının ve morallerinin yüksek olduğunu belirten MHK Başkanı Ahmet İbanoğlu, bu durumdan mutlu olduğunu ve gelecek maçlar için de umutlu olduğunu ifade etti.

Ayrıca 2024 (EURO 2024) için Almanya'da bulunan A Milli Takımı'nın bir üst tura çıkarak yeni başarıları ile milletimizin yüzünü güldüreceğini ve yeniden bayram havası yaşanacağına olan inancını da ifade etti.

İki maçı yönetti

Halil Umut Meler ve ekibi, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda atandıkları E Grubu'ndaki Belçika - Slovakya ve D Grubu'ndaki Polonya - Avusturya müsabakalarını yönetti.

Ayrıca, 25 Haziran 2024 Salı günü oynanacak olan C Grubu'ndaki İngiltere - Slovenya maçında Halil Umut Meler dördüncü hakem, Mustafa Emre Eyisoy ise rezerv yardımcı hakem olarak atandı.