Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
692.819
-2.31%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C

    24 Ekim 2021 Pazar maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

    Futbolu yakından takip eden vatandaşlar, günün maçlarını araştırıyor. Futbolseverler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu gündeme getirdi.
    • Haber Merkezi
    • 24.10.2021 - 09:52
    24 Ekim 2021 Pazar maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

    Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

    Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyenler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu araştırıyor.

    Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek istiyor.

    Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

    BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

    • 11:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S Pulse Japonya J.League Bilyoner TV
    • 11:30 Kapfenberg Bulls - St.Polten Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
    • 13:00 Cerezo Osaka - Yokohama Marinos Japonya J.League Bilyoner TV
    • 13:15 Twente - NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
    • 13:30 Atalanta - Udinese İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    • 13:30 Fatih Karagümrük - Hatayspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
    • 13:30 Altınordu - Ümraniyespor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
    • 13:30 Samtredia - Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    • 13:30 Shukura Kobuleti - Lokomotif Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    • 13:30 FC Minsk - Slavia Mozyr Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
    • 14:00 Nice - Lyon Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
    • 14:00 Akropolis - Landskrona İsveç Superettan Bilyoner TV
    • 14:00 St.Mirren - Glasgow Rangers İskoçya Premier Lig Uçankuş TV, Bilyoner TV
    • 14:00 Ufa - Rubin Kazan Rusya Premier Lig Bilyoner TV
    • 14:00 Borussia Dortmund 2 - Viktoria Köln Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube
    • 14:30 Jahn Regensburg - Hannover 96 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
    • 14:30 Sandhausen - Werder Bremen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports, beIN Connect, Tivibu Spor 5Bilyoner TV
    • 14:30 St.Pauli - Hansa Rostock Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
    • 14:30 Antwerp - Club Brugge Belçika Pro League Tivibu Spor, Bilyoner TV
    • 15:00 Amorebieta - Real Sociedad B İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    • 15:00 Mirandes - Almeria İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    • 15:00 Sevilla - Levante İspanya La Liga S Sport PlusSpor SmartSmart Spor HDBilyoner TV
    • 15:00 Keşla - Qabala Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
    • 15:00 Brondby IF - Kopenhag Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
    • 15:00 Silkeborg - Odense Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
    • 15:00 Vendsyssel - Helsingor Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
    • 15:00 Flora Tallin - Kuressaare Estonya Premium Liga Bilyoner TV
    • 15:00 Pisa - Pordenone İtalya Serie B Bilyoner TV
    • 15:15 Luzern - St.Gallen İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
    • 15:30 Dila Gori - Samgurali Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    • 15:30 Cambuur - Feyenoord Hollanda Eredivisie Vole AppBilyoner TV
    • 15:30 Vitesse - G.A. Eagles Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
    • 15:30 TSV Hartberg - Rapid Wien Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
    • 15:30 LASK - Altach Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
    • 15:30 Zhodino - Rukh Brest Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
    • 16:00 Fiorentina - Cagliari İtalya Serie A S Sport PlusBilyoner TV
    • 16:00 Verona - Lazio İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    • 16:00 Antalyaspor - M.Başakşehir Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
    • 16:00 Sivasspor - Adana Demirspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
    • 16:00 Brentford - Leicester City İngiltere Premier Lig S Sport Plus
    • 16:00 West Ham - Tottenham İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport
    • 16:00 Lens - Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports 3Bilyoner TV
    • 16:00 Lorient - Bordeaux Fransa Ligue 1 Bein Sports 4, Bilyoner TV
    • 16:00 Reims - Troyes Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    • 16:00 Rennes - Strasbourg Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    • 16:00 Balıkesirspor - Bursaspor Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1
    • 16:00 Brage - Sundsvall İsveç Superettan Bilyoner TV
    • 16:00 Elfsborg - Sirius İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
    • 16:00 Hammarby - Östersunds İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
    • 16:00 Mjallby - Göteborg İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
    • 16:00 Dinamo Zagreb - Istra 1961 Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Nykobing - F.Amager Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Tabor Sezana - Maribor Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Slovan Bratislava - Mikulas Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Aalesund - Sandnes Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Asane - KFUM Oslo Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Bryne - Raufoss Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Grorud - Fredrikstad Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Raufoss - Ranheim Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Stjordals Blink - Ull Kisa Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Strommen - Sogndal Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Drogheda - Derry City İrlanda Premier Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Aris - Panetolikos Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Volos - AEK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 KGHM Zaglebie - Cracovia Krakow Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
    • 16:00 Tabor Sezana - Maribor Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
    • 16:00 Slovan Bratislava - Mikulas Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
    • 16:30 Köln - B.Leverkusen Almanya Bundesliga Bein Sports Max 2Tivibu Spor 3Bilyoner TV
    • 16:30 Akhmat Grozny - Ural Rusya Premier Lig Bilyoner TV
    • 17:00 Anderlecht - Beerschot Belçika Pro League Bilyoner TV
    • 17:00 Randers - Aarhus Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
    • 17:00 Westerlo - Virton Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
    • 17:00 Ceske Budejovice - Slavia Prag Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
    • 17:00 Hradec Kralove - Teplice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
    • 17:00 Viktoria Plzen - Jablonec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
    • 17:00 Dinamo Kiev - Dnipro Ukrayna Premier Ligi Dinamo TV Youtube
    • 17:15 Barcelona - Real Madrid İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, CBC
    • Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV 17:15 Reggina - Parma İtalya Serie B Bilyoner TV
    • 17:30 Telavi - Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    • 17:30 Paços Ferreira - Arouca Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
    • 17:30 Basel - Lugano İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
    • 17:30 Servette - Sion İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
    • 17:45 Ajax - PSV Hollanda Eredivisie Vole App, Bilyoner TV
    • 18:00 Monaco - Montpellier Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
    • 18:00 Radomlje - Mura Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
    • 18:00 Dunajska Streda - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
    • 18:00 Salzburg - Sturm Graz Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
    • 18:00 Kristiansund - Sarpsborg 08 Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
    • 18:00 Rosenborg - Sandefjord Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
    • 18:00 Stromsgodset - Bodo Glimt Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
    • 18:00 Tromsö - Mjondalen Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
    • 18:00 Valerenga - Haugesund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
    • 18:00 Radomlje - Mura Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
    • 18:00 Melipilla - Universidad de Chile Şili Primera Ligi Bilyoner TV
    • 18:00 Dunajska Streda - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
    • 18:15 OFI Crete - Lamia Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
    • 18:30 Stuttgart - Union Berlin Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
    • 18:30 Manchester Utd - Liverpool İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport
    • 18:30 AIK Stockholm - Norrköping İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
    • 18:30 Varbergs - Malmö İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
    • 18:30 HJK Helsinki - Inter Turku Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV
    • 18:30 Lokomotiv Zagreb - Rijeka Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
    • 18:30 Warta - Stal Mielec Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
    • 19:00 Roma - Napoli İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    • 19:00 Fenerbahçe - Alanyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
    • 19:00 Kocaelispor - Gençlerbirliği Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
    • 19:00 FC Midtjylland - Sonderjyske Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
    • 19:00 Municipal - Melgar Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
    • 19:00 Zenit - Spartak Moskova Rusya Premier Lig Rusya PL Youtube, Bilyoner TV
    • 19:15 Burgos - Huesca İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
    • 19:15 Ponferradina - Real Oviedo İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
    • 19:30 Real Betis - Rayo Vallecano İspanya La Liga Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV
    • 19:30 Saburtalo Tiflis - Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    • 19:30 Genk - KAA Gent Belçika Pro League Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
    • 20:00 Vizela - Benfica Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
    • 20:00 Universidad Nacional - Tijuana Meksika Premier Ligi - Clausura Bilyoner TV
    • 20:00 Odds BK - Brann Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
    • 20:00 Sparta Prag - Mlada Boleslav Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
    • 20:30 Bochum - E.Frankfurt Almanya Bundesliga Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
    • 20:30 Farul Constanta - Steaua Bükreş Romanya Liga 1 Bilyoner TV
    • 20:30 Olympiakos - PAOK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
    • 21:00 Groningen - AZ Alkmaar Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
    • 21:00 Piast Gliwice - Legia Varşova Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
    • 21:00 Waasland Beveren - Lommel Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
    • 21:15 Cesar Vallejo - Alianza Huanuco Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
    • 21:30 Spal - Como İtalya Serie B Bilyoner TV
    • 21:45 Inter - Juventus İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport, CBC Sport, Bilyoner TV
    • 21:45 Marsilya - PSG Fransa Ligue 1 Bein Sports 2, Bilyoner TV
    • 22:00 Las Palmas - Alcorcon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    • 22:00 Atletico Madrid - Real Sociedad İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
    • 22:00 Nautico - Vasco Da Gama Brezilya Serie B Bilyoner TV
    • 22:00 Remo - Ponte Preta Brezilya Serie B Bilyoner TV
    • 22:00 Leuven - St.Truiden Belçika Pro League Bilyoner TV
    • 22:00 Atletico Mineiro - Cuiaba Esporte Brezilya Serie A Bilyoner TV
    • 22:00 Internacional - Corinthians Brezilya Serie A Bilyoner TV
    • 22:00 Independiente Petroleros - Tomayapo Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
    • 22:30 Portimonense - Estoril Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
    • 22:30 Colo Colo - Universidad Catolica Şili Primera Ligi Bilyoner TV
    • 23:00 Austin FC - Houston Dynamo MLS Bilyoner TV
    • 23:30 Tacoma Defiance - LA Galaxy 2 ABD USL Championship USL Championship Youtube
    • 23:30 Alianze Lima - Sporting Cristal Peru Primera-Apertura Bilyoner TV

    İlginizi Çekebilir


    Görüş Bildir