![Alexander Djiku: Üzücü bir sonuç](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x675/resimler/diger/kok/2024/02/11/65c921b17dfbb524.jpg)
ensonhaber.com
Fenerbahçe'nin Süper Lig'in 25. haftasında Alanyaspor'u konuk ettiği mücadele 2-2'lik beraberlikle tamamlandı.
Karşılaşmanın ardınan açıklamalarda bulunan Alexander Djiku, "Hayal kırıklığı yaşıyoruz. Yemememiz gereken bir gol yedik ve 1-0 geriye düştük. 2-1 öne geçmek için çok mücadele ettik. Konsantrasyon eksikliğinden bir gol yedik ve 2-2 oldu. 3. gol için çok mücadele ettik ama olmadı. Üzücü bir sonuç" dedi.
"Oynanacak çok maç var"
Sözlerine devam eden 29 yaşın daki Ganalı futbolcu, "Kafaları kaldırmalıyız. Oynanacak çok maç var, o maçlara da en iyi şekilde hazırlanacağız" ifadelerini kullandı.
Daha Fazla Yorum Yükle
0 Yorum Yapılmış