Antalyaspor, Fredy ile 3+1 yıllık sözleşme yeniledi
ensonhaber.com

Antalyaspor, son 2 buçuk sezondur takımda forma giyen Fredy Ribeiro'nun sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini 3+1 yıl daha uzattı.

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Yönetim Kurulu Üyesi Okan Kaya katıldı. Fredy, imza töreninde Antalyaspor'un Süper Lig 'de 1000'inci golünü attığı forma ile poz verdi.

Antalyaspor, Fredy ile 3+1 yıllık sözleşme yeniledi

O ARTIK BİR ANTALYALI

Fredy'nin bu sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini 2025 sezonu sonuna kadar, hatta aynı performansı göstermesi halinde 2026 sezonu sonuna kadar uzattıklarını belirten Yönetim Kurulu Üyesi Okan Kaya, “Fredy, Antalyaspor formasını 71 kez Süper Lig'de 13 kez Türkiye Kupası'nda olmak üzere toplam 84 kez giydi ve bu maçlarda 12 gol 10 asistlik bir katkı ortaya koydu. Fredy ile yeniden anlaşmaktan dolayı mutluyuz. Angola milli takım formasını giyen futbolcumuzu artık bir Antalyalı olarak görüyoruz. Takımımızın Süper Lig'de 1000'inci golünü atarak tarihimize geçen futbolcumuza bundan sonraki dönemde başarılar diliyor ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Antalyaspor, Fredy ile 3+1 yıllık sözleşme yeniledi

1000. GOL FORMASI İLE POZ VERDİ

Antalyaspor ile sözleşmesini 3+1 yıl daha uzatan Fredy ise bu zamana kadar burada olması için çaba gösteren yönetimler, teknik ekipler, futbolcu arkadaşları ve personele teşekkür etti. Sözleşmesinin uzatılmasında emeği geçenlere de teşekkür eden Angolalı futbolcu, “Burada zor zamanlarda, zorlandığımız anlarda her zaman yanımızda olan yöneticilerimize, teknik ekibimize, geçmişten bu güne görev yapan tüm personele teşekkür ederim. Umarım bundan sonraki süreçte formamı hakkıyla terletmeye, forma için mücadele etmeye ve hep birlikte mutlu bir hikaye yazmaya devam ederiz” diye konuştu.

Antalyaspor, Fredy ile 3+1 yıllık sözleşme yeniledi