Euro
10.7595
0.12%
Dolar
9.2857
0.27%
Altın
526.34
-0.01%
Borsa
1.412
0.21%
Bitcoin
565.815
0.61%
17ºC
İstanbul
Bulutlu 17 C

  Burak Elmas'tan Mustafa Cengiz'e jest

  Burak Elmas, cumartesi ve pazar günü yapılacak genel kurullarda bir önceki yönetim kurulunun dönemini ilgilendirdiği için sahnede yönetim kurulu masasında oturmayacaklarını açıkladı.
  • Haber Merkezi
  • 13.10.2021 - 20:30
  Burak Elmas'tan Mustafa Cengiz'e jest

  Galatasaray Kulübü'nde yüksek istişare toplantısı yapıldı. Yüksek istişare komitesi toplantısında Galatasaray Başkanı Burak Elmas, açıklamalarda bulundu.

  Elmas açıklamalarında, "Camiamızda geçmişte görev almış olan önemli isimlerin katıldığı istişare komitesi toplantısını yaptık. Bu benim seçimde çok kez bahsettiğim ve yapmayı çok arzu ettiğim toplantıydı. Sağ olsunlar geçmişte başkanlık, ikinci başkanlık ve divan başkanlığı yapmış büyüklerimizin önemli bir bölümü bu davete icabet etti. Çok keyifli bir toplantı oldu. Çok özlemişiz, onları görme fırsatımız oldu. Bu güzel aile resmini çekmeyi fırsat veren tüm eski başkan, ikinci başkan ve divan başkanlarımıza teşekkür ederim.” diye konuştu.

  "YÖNETİM KURULU MASASINDA OTURMAYACAĞIZ"

  Cumartesi ve pazar günü yapılacak genel kurullara değinen Başkan Elmas şöyle devam etti:

  "Yönetim kurulu olarak genel kurulun en sağlıklı şekilde yapılması için divan başkanımızla beraber elimizden gelen yardım ve desteği sağlıyoruz. Bir önceki yani kendi dönemlerini ilgilendiren iki olağan genel kurulda en uygun şekilde anlatabilmeleri, gelen tavsiye ve eleştirilere cevaplayabilmeleri için de bir önceki yönetim kurulu ile istişarede bulunduk.

  Kendilerine arzu ettikleri bilgi ve belgeleri vermeye devam ediyoruz. Mevcut yönetim kurulu olarak genel kurul onların dönemini ilgilendirdiği için bizler sahnede yönetim kurulu masasında oturmayacağız. Bu iki gün için bizi ilgilendiren yetki ve bütçe bölümünde geçeceğiz. Orada onların oturmasının daha uygun ve şık olacağını düşünüyoruz. Bu teklifi de onlara yaptık."

  Burak Elmas tan Mustafa Cengiz e jest #1

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir