Beşiktaş'ta futbolcular, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirdiği sezon açılışı öncesinde düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Siyah-beyazlı takımdan yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

Futbol A Takımımız, bugün BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirdiği sezon açılışı öncesinde düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Futbolcularımız, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile teknik ekibimizin bayramını tebrik ettiler.

Ekibe dahil oldu

Futbolu geçtiğimiz ay bırakan Burak Yılmaz da törende Şenol Güneş'in yeni yardımcısı olarak yer aldı.

Yeni sezonla ilgili açıklamalarda bulundu

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarına başlarken Şenol Güneş ve yardımcı antrenörü Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu.

"Hedef şampiyonluk"

Geçtiğimiz sezonu değerlendiren Şenol Güneş yeni sezon için hedeflerini şu sözlerle anlattı:

Camianın beklediği bir şampiyonluk var. Geçen sene üçüncü olduk. Çok maç kazandık ancak ikinciliğe çıkamadık. O da bizim için cazip değildi, hedef şampiyonluk. Geçen sene bıraktığımız yerde değil, onun üstünde olmalıyız. Yeni şeyler yapıp, daha iyisini yapmalıyız.

"Elimden gelenin en iyisini yapacağım"

Ekibe yeni katılan Burak Yılmaz da şu ifadeleri kullandı:

Benim için yeni bir dönem. Başkanımıza, yönetim kurulumuza, hocama ve camiamıza teşekkür ediyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Sizlerin yardımlarını bekliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun.

2006-2007 ve 2019-2020 yılları arasında siyah beyazlı takımın formasını giyen Burak Yılmaz, son olarak geçen sezon Hollanda’nın Fortuna Sittard takımında oynamıştı.

Şenol Güneş'le görüştüğünü söylemişti

Burak Yılmaz, 5 Haziran'da düzenlediği basın toplantısında Şenol Güneş'le bir görüşme gerçekleştirdiğini söylemişti.

Burak Yılmaz açıklamasında, şu ifadeleri kullanmıştı:

Buraya Şenol hocamın yanından geldim. Hocamın da benle alakalı düşüncesi vardır ama şu anda bana bunu bildirmedi. Mutlaka benle alakası düşüncesi vardır. Tabi olmasa da hocayla ilişkimizde en ufak bozulma olmaz. Hocamın aklında benimle alakalı bir şey olduğunu biliyorum. Ben projeyle alakalı konuşuyorum, bunun için de sabır olması gerekir.