Petrol
96.47
-0.12%
Euro
18.2264
-0.19%
Dolar
18.1159
0.20%
Altın
1.021
0.04%
Borsa
3041
0.00%
Bitcoin
393.030
-8.13%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C
  Hasan Kartal: Beşiktaş'a yenileceğimizi tahmin etmiyorum

  Hasan Kartal: Beşiktaş'a yenileceğimizi tahmin etmiyorum

  Rizespor'un başkanı Hsaan Kartal, zorlu Beşiktaş maçı öncesi iddialı konuştu.
  • Haber Merkezi
  • 27.04.2021 - 17:35
  • Güncelleme : 27.04.2021 - 17:38

  Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Beşiktaş ile oynayacakları kritik maçtan önce konuştu.

  "HAKEMLER BAZEN SAPITIYOR"

  "Çok önemli bir maç, ligin aşağısı karışık. Beşiktaş'ı yenersek ligin üstü de karışık gibi gözüküyor. İnşallah iyi olan kazanır. Prim normal. Şu ana kadar vermiş olduğum primler gibi devam edeceğim. Farklı bir prim vermeyi düşünmüyorum şu anda. Hakemler sahaya ilk çıktıklarında kesinlikle adil bir maç yönetmek için çıkıyorlar ama sahanın içerisindeki olaylardan da mı etkileniyorlar bilemiyorum, bazen sapıtıyor. İnşallah Abdülkadir Bitigen de bu maçı iyi yönetir."

  Hasan Kartal: Beşiktaş a yenileceğimizi tahmin etmiyorum #1

  "KADRODA ROTASYON YAPMADIK"

  "Bu tip maçların bize denk gelmesi iyidir. Beşiktaş için çok önemli bir maç, bizim için de önemli. Biz de daha ligde garantiye alamadık. Gençlerbirliği maçında Boldrin yoktu, o da sakattı. Onun dışında da kadromuzda öyle bir değişiklik yoktu, neticede Remy oynadı maçta. Bazı şeyler söylenir, bunun karşısına geçemeyiz ama biz doğru bildiğimizi yapacağız."

  "BÜLENT UYGUN'UN FENERBAHÇELİ OLMASI BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRMEZ"

  "Bülent Uygun eskiden Fenerbahçeli olabilir, bu bir şeyi değiştirmez. Oynayacak olan çocuklardır, hoca her maçta motive ediyor ve her maçı kazanmak için mücadele ediyor. Bundan en ufak bir kuşkum yok. Zaten kuşkum olacağı bir hocayla da kesinlikle çalışmam. Hiçbir problem olacağını düşünmüyorum."

  Hasan Kartal: Beşiktaş a yenileceğimizi tahmin etmiyorum #2

  "BEŞİKTAŞ'A YENİLMEYİZ"

  "Bir her maça kazanmak için çıkıyoruz ama nasip neyse o olur. Bizim çocuklar iyi motive olursa biz Beşiktaş'ı yeneriz diye düşünüyorum. Yukarıda da bir hareket olsun. Heyecanın olduğu yerde futbol daha cezbedicidir. Heyecanın bitmesi kötü. Bu futbola renk katar. Biz bu maçı en azından berabere bitiririz gibi geliyor, Beşiktaş'a yenileceğimizi tahmin etmiyorum."

  Hasan Kartal: Beşiktaş a yenileceğimizi tahmin etmiyorum #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir