Dolar
7.9798
0.1594%
Euro
9.4456
-0.038%
Altın
1898.42
-0.1829%
Borsa
1190.63
0%
G. Altın
486.793
-0.0841%
Bitcoin
104597.73
1.5684%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 18 C

  Islam Slimani: Fenerbahçe maceram kabusa döndü

  Leicester City forması giydiği dönemde Fenerbahçe'ye kiralık olarak gelen ancak bekleneni veremeyen Islam Slimani, o döneme ait çok önemli açıklamalarda bulundu.
  • Haber Merkezi
  • 07.10.2020 - 14:26
  Islam Slimani: Fenerbahçe maceram kabusa döndü

  Geçtiğimiz sezonu Monaco'da kiralık olarak tamamlayan ve bu sezon Leicester City'de kalan Islam Slimani, France Football'dan Nabil Djellit'e özel bir röportaj verdi.

  Röportajında Cezayir Milli Takımı, kişisel futbol kariyeri hakkında konuşan Slimani; Fenerbahçe'de geçirdiği süre hakkında da çarpıcı ifadeler kullandı.

  "TÜRKİYE'DE ÇOK SORUN YAŞADIM"

  Fenerbahçe'de çok büyük sorunlar yaşadığının altını çizen Slimani, "Türkiye'de çok sorun yaşadım, bu sadece futbol meselesi de değildi. Sezonun ikinci yarısında (2018-2019) yaşadıklarım spor dışı bir olay haline geldi. Fenerbahçe'de takımın sorumluları, benim yanıma geldi ve 'Sen bu takımda kiralık futbolcusun ve artık en iyi olsan bile oynamıyorsun' dediler. Yassine Benzia ile grup antrenmanı yapmamıza bile izin vermediler, bu büyük bir saçmalıktı." dedi.

  Islam Slimani: Fenerbahçe maceram kabusa döndü #1

  "FENERBAHÇE MACERAM KABUSA DÖNÜŞTÜ"

  Fenerbahçe'de yaşadığı "kabusa" rağmen sakin kaldığını ifade eden Slimani, "Olgun bir kişilik olduğum için sakin kaldım ancak açıkcası Fenerbahçe  maceram bir kabusa dönüştü. En kötü dönemimde Cezayir Milli Takımı'na gittim; çünkü teknik patron Djemal Belmadi benim neler yapabileceğimi ve özelliklerimi çok iyi biliyordu. Fenerbahçe'de yaşadığım karmaşık durum, Djemal'in telefonuyla bana umut oldu." şeklinde konuştu.

  Birlikte oynadığı en iyi futbolcunun Riyah Mahrez olduğunun altını çizen Slimani, "Kariyerimde birçok futbolcuyla beraber oynadım ama Leicester'da ve Cezayir Millli Takımı'ndan arkadaşım Riyad Mahrez'i 'birlikte oynadığım en iyi oyuncu' olarak gösterebilirim. Mahrez, bir topla her şeyi yapabilir; sadece kendisine güvenmesini sağlamalısınız." ifadelerini kullandı.

  Islam Slimani: Fenerbahçe maceram kabusa döndü #2

  Görüş Bildir