![Kasımpaşa yöneticisi Hilmi Öksüz koronavirüse yakalandı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x675/resimler/diger/kok/2020/12/31/hilmi_9855.jpg)
ensonhaber.com
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin ardından spor dünyasından bir isim daha koronavirüse yakalandı.
Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz'ün test sonuçları pozitif çıktı.
KULÜPTEN AÇIKLAMA GELDİ
Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Başkan vekilimiz Hasan Hilmi Öksüz'e uygulanan Kovid-19 testinde pozitif bulguya rastlanılmıştır. Bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ettiğimiz başkan vekilimiz Sayın Hasan Hilmi Öksüz'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz." ifadelerine yer verildi.
Daha Fazla Yorum Yükle
0 Yorum Yapılmış