Euro
15.5362
0.18%
Dolar
13.7186
0.4%
Altın
786.38
0.93%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
769.998
-1.43%
14ºC
İstanbul
Bulutlu 14 C
  Moder: Ayrılmam söz konusu değil

  Moder: Ayrılmam söz konusu değil

  Galatasaray'ın istediği Jakub Moder, yaptığı açıklamada sarı-kırmızılı taraftarların ilgisinin çok yüksek olduğunu ancak takımından ayrılmayı düşünmediğini ifade etti.
  • Haber Merkezi
  • 25.08.2020 - 16:20

  Galatasaray ile adı anılan Polonyalı 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Jakub Moder, transferiyle ilgili açıklama yaptı.

  Polonya'dan Weszlo.com'un 'Galatasaraylılar seni çok istiyor. Instagram'dan çok mesaj geliyor. Gelen kutun ne durumda?' sorusuna Jakub Moder, "Gelen kutusu kendine geçmiş durumda. Ancak, sakin kalmaya çalışıyorum." cevabını verdi.

  Moder: Ayrılmam söz konusu değil #1

  "LECH'TE KALMAK İSTİYORUM"

  Lech'ten ayrılıp ayrılmayacağına dair gelen soruya ise Moder, "Şu anda değil. Lech Poznan'da kalmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla kulüp idarecileri de beni satmak istemiyor. Çünkü, halihazırda sezonun planlaması yapıldı. Kulüp yetkililerile bu yıl kalacağım üzeirne sözleştik." cevabını verdi.

  "ARKADAŞLARIMA BİLE MESAJ YAĞIYOR"

  Türk taraftarların ilgisi ve Galatasaray haberleriyle ilgili soruya Polonyalı yetenek, "Açıkçası ilginç bir durum. Gösterilen ilgiyle başa çıkmam gerekiyor. Sadece bana değil futbol ile ilgisi olmayan arkadaşlarıma dahi birçok mesaj geliyor. Onlara da, "Moder Türkiye'ye gelsin, gelecek mi, bir şey biliyor musun?" gibi sorular soruyorlar. Sakin kalmaya çalışıyorum. Türkiye'yi bilirsiniz. Futbol söz konusu olunca Türkler çok tutkuludur. Ancak, ayrılmam söz konusu değil. Bu nedenle haberler konusunda endişeli değilim." açıklamasıyla sözlerini noktaladı.

  Moder: Ayrılmam söz konusu değil #2

  Moder: Ayrılmam söz konusu değil #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir