Euro
10.3028
-0.06%
Dolar
8.7606
-0.01%
Altın
491.64
0.15%
Borsa
1.401
-0.43%
Bitcoin
391.700
4.12%
14ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 14 C
  Bu hafta 7 film vizyona girecek

  Bu hafta 7 film vizyona girecek

  Türkiye'deki sinema salonlarında, bu hafta 1'i yerli 7 film sinemaseverlerle buluşacak.
  • Haber Merkezi
  • 10.01.2019 - 11:22
  • Güncelleme : 10.01.2019 - 11:44

  Sinemaseverleri birbirinden güzel filmler bekliyor. Vizyona girecek yeni filmler, izleyicisini bekliyor.

  CREED: EFSANENİN DOĞUŞU

  Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan'ın başrollerini paylaştığı, 2015 yapımı Creed: Efsanenin Doğuşu adlı filmin devam halkası Creed 2: Efsane Yükseliyor, Rocky Balboa'nın eğitmenliğinde çıkış yakalayan Adonis Creed'in, Rocky'nin en büyük rakiplerinden ve babası Apollo Creed'in ölümünden sorumlu olan Ivan Drago'nun oğlu Viktor Drago ile karşılaşmasını konu ediniyor.

  RALPH VE İNTERNET

  Haftanın animasyon türündeki filmi Ralph ve İnternet, 2012 yapımı Oyunbozan Ralph'in devam halkası olarak izleyiciyle buluşuyor.

  Bu hafta 7 film vizyona girecek #1

  ROBİN HOOD

  İngiliz halk hikayelerinde önemli yeri olan, bazen görevini kötüye kullanan yöneticilerle bazen de halka zulüm eden soylularla mücadele yürüten halk kahramanı Robin Hood'u anlatan 2018 yapımlı filmin başrolünde bu kez Taron Egerton yer alıyor.

  Bu hafta 7 film vizyona girecek #2

  DALAVERE

  Haftanın tek yerli yapımı Dalavere'nin yönetmenliğini Hasan Göktaş üstlendi.

  Filmin oyuncu kadrosunda aralarında Ali Çatalbaş, Erdağ Yenel, Mehmet Ali Kaptanlar, Abidin Yerebakan, Hüseyin Elmalıpınar, Serdal Genç ve Bahtiyar Engin yer alıyor.

  REPLİKALAR

  Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı bilim kurgu türündeki Replikalar adlı film, insan bilincini bilgisayarlara aktarabilme ve insan klonlama çalışmaları yapan Will Foster'ın, travmatik şekilde kaybettiği eşi ve çocuklarını geri getirme çabasını konu ediniyor.

  ŞÜPHE

  Haruki Murakami'nin Barn Burning isimli kısa öyküsünden uyarlanan ve Cannes'da iki ödüle değer görülen Şüphe adlı film, yarı zamanlı kurye olarak çalışan Jongsu'nun, eski komşusu Haemi ile karşılaşması sonrası gelişen olayları ele alıyor.

  Bu hafta 7 film vizyona girecek #3

  LANETLİ SULAR

  Haftanın tek korku filmi Lanetli Sular, arkadaşının havuzunda şeytani bir varlık tarafından saldırıya uğrayan Sara'nın mücadelesini anlatıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir