Petrol
111.94
1.13%
Euro
17.4379
0.82%
Dolar
16.3387
1.64%
Altın
975.2
0.93%
Borsa
2394
0.00%
Bitcoin
486.079
2.18%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C
  Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Altın Kelebek ödülünü geri verdi

  Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Altın Kelebek ödülünü geri verdi

  Altın Kelebek'te yılın dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul ekibi sahneye ödül almak için geldiğinde konuşmaları için süre verilmedi.
  • Haber Merkezi
  • 13.11.2016 - 22:15

  Ödülü almaları için Diriliş Ertuğrul dizisi ekibi sahneye davet edildi. Sahneye davet edilen ekip konuşma yapamadan ayrıldı.

  SOSYAL MEDYADA TEPKİ

  Diğer ödül alanların yaptığı konuşmalardan sonra Diriliş Ertuğrul dizisi ekibine süre verilmemesi dikkatlerden kaçmadı. Dizisinin hayranları kısa sürede sosyal medyadan Okan Bayülgen'e tepki gösterdi.

  SUÇU HOSTESE ATTI

  Okan Bayülgen reklam arasından sonra bir açıklama yaptı. Bayülgen yaptığı konuşmada suçu ekibi karşılayan hostese atarak: "Diriliş Ertuğrul dizisi ekibi bir hostesimiz tarafından alelacele çekilip götürüldü. Teşekkür etme imkanı bile bulamadılar." dedi.

  Diriliş Ertuğrul'a söz hakkı bile vermediler-VİDEO

  "DİZİYİ SEYRETMİYORUM"

  Ardından Diriliş Ertuğrul dizisini hiç seyretmediğini belirterek: "Kendilerine söz veriyorum bundan sonra her gün diziyi seyredeceğim." dedi. Ayrıca dizinin yapımcısından da seyretmediği için özür diledi.

  YAPIMCI ÖDÜLÜ GERİ VERDİĞİNİ AÇIKLADI

  Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ törenin ardından sosyal medyadan bir açıklama yayınlayarak ödülü geri verdiğini söyledi. Mehmeh Bozdağ şöyle konuştu: "Ödül töreninde 'Diriliş Ertuğrul' dizisi yapımcısı ve senaristi olarak bizlere ödül veren izleyicilerimizi selamlama ve teşekkür konuşması yapmam engellenmiştir. Bu hakkımızı kullanmamızın engellenmesini manidar buluyorum. Bu engellenmenin haklı başarımız ve izleyicilerimize yapılan bir nezaketsizlik olduğuna inanarak ödül törenini protesto ederek 'Diriliş Ertuğrul' dizisi yapımcı ve senaristi olarak haklı olarak aldığımız ödülü kuliste iade ettim"

  DİZİNİN OYUNCUSUNDAN TEPKİ

  Okan Bayülgen'in bu konuşmasının ardından dizinin oyuncusu Cavit Çetin Güner'den İnstagram'dan tepki geldi. Güner ödülü ayakları altına aldığı fotoğrafı paylaştı.

  Diriliş Ertuğrul un yapımcısı Altın Kelebek ödülünü geri verdi #1


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir