Euro
0.00%
Dolar
0.00%
Altın
0.00%
Borsa
0.00
0.00%
Bitcoin
491.000
1.52%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C

  Fast and Furious serisine sekizinci film

  Ölümünün ardında Paul Walker’a bir anlamda saygı duruşu taşıyan serinin 7. filmi vizyona çıkmadan yeni bölüm için Justin Lin'in yeniden yönetmen koltuğunda olacağı iddia edildi.
  • 15.11.2014 - 03:10
  Fast and Furious serisine sekizinci film

  Fast and Furious

  On yıldan kısa bir sürede dört farklı Fast and Furious filmi çekme başarısı gösteren Justin Lin, sonunda seriyi Furious 7 ile birlikte James Wan’a devretmişti.

  Geçtiğimiz hafta ilk fragmanı da yayımlanan Furious 7 bir nevi Paul Walker’a saygı duruşu niteliği taşıyacak ama Universal, serinin yedinci halkasının ardından altın yumurtlayan tavuğunu daha da besili hale getirmeye çalışacak gibi görünüyor.

  HIZLI VE ÖFKELİ'YE 8. BÖLÜM

  Süper Karga'da yer alan habere göre; tehlike çanları Paul Walker’ın ölümüyle birlikte Furious serisi için çalmaya başlamıştı ama görünüşe göre Justin Lin, Fast and Furious 8 için yeniden kameranın başına geçecek. Bu da serinin devam edeceği anlamına geliyor.

  Yalnızca sekizinci film için mi bizlerle olduğu, yoksa dokuzuncu filmde de kameranın başına geçip geçmeyeceği henüz bilinmeyen Lin’in dönüş haberleri de sekizinci filmi resmi olarak onaylamış oldu diyebiliriz.

  James Wan tarafından yönetilen Fast and Furious 7, 2015 yılının Nisan ayında vizyona girecek.


  Görüş Bildir