Petrol
113.98
0.16%
Euro
17.361
-1.09%
Dolar
16.605
-0.46%
Altın
970.51
-0.57%
Borsa
2402
-3.55%
Bitcoin
337.141
-2.99%
27ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 27 C
  Ferzan Özpetek yeni filmini anlattı

  Ferzan Özpetek yeni filmini anlattı

  İtalya'da yaşayan Türk yönetmen Ferzan Özpetek'in yeni filmi "Magnifica Presenza" gösterime girmek için gün sayıyor.
  • 21.02.2012 - 13:12

  Ferzan Özpetek yeni filmini anlattı #1Yakın tarihte yeni filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan başarılı yönetmen, yeni filmi Magnifica Presenza'nın ilk fragmanı yayınlandı.. 

  "HAYATIN İÇİNDE OLAN HER ŞEY VAR"

  Bugüne kadar Hamam, Harem Suare, Cahil Periler, Karşı Pencere, Kutsal Yürek, Mükemmel Bir Gün, Bir Ömür Yetmez ve Serseri Mayınlar gibi başarılı filmlere imza atan Özpetek, Türkçe ismi "Şahane Misafir" olarak belirlenen son filmi hakkında "Daha değişik bir film. Hayatın içinde olan her şey var. İnsanın güldüğü veya ağladığı durumların yanı sıra burada üçüncü bir durum var, o da korku. Bu film hayatı anlattığı için, hayatın içinde de sadece gülmek ya da sadece ağlamak olmadığı için, ikisinin karıştığı bir şey olması daha güzel oluyor. İzleyici bunlarla karşılaşacak" dedi.

  ŞAHANE MİSAFİR FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

  CEM YILMAZ ÇOK FARKLI BİR ROLDE

  Cem Yılmaz'ın oyunculuğunun çok övgü aldığını söyleyen Ferzan Özpetek, "Şimdiye kadar hiç karşılaşmadığımız bir Cem Yılmaz olacak filmde. Çok değişik bir rolü var" dedi.  Cem Yılmaz filmde bir hayaleti canlandırıyor. 

  Ferzan Özpetek yeni filmini anlattı #2ŞARKILAR SEZEN AKSU'DAN

  Ferzan Özpetek diğer filmlerinde olduğu gibi, bu filminde de başarılı sanatçı Sezen Aksu'nun şarkılarının yer alacağını dile getirerek, "Filmin birçok müziğini Sezen Aksu yaptı. Filmde, İtalyan Pasquale Catalano ile birlikte Sezen Aksu'nun parçaları var" dedi.Filmin 16 Mart'ta İtalya'da, 30 Mart'ta da Türkiye'de vizyona girmesi bekleniyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir