Petrol
86.65
-4.21%
Euro
17.8436
-1.10%
Dolar
18.414
0.52%
Altın
973.28
-1.08%
Borsa
3282
-0.41%
Bitcoin
353.535
-0.41%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Hızlı ve Öfkeli 6 gişeyi salladı - İzle

  Büyük bir hayran kitlesine sahip fenomen serinin son filmi "Hızlı ve Öfkeli 6", Türkiye gişesine hızlı bir giriş yaptı.
  • 27.05.2013 - 15:33
  Hızlı ve Öfkeli 6 gişeyi salladı - İzle

  Hızlı ve Öfkeli 6 gişeyi salladı - İzle #1

  İlk üç günde, 254.011 kişinin izlediği film elde ettiği 2.788.267 TL hasılat ile bu yılın şu ana kadar ki en iyi yabancı film açılışını gerçekleştirdi. Bununla birlikte bu yıl vizyona giren tüm filmler arasında en yüksek 4. açılışı yapan film olan Hızlı ve Öfkeli 6, Universal Stüdyoları'nın Türkiye'deki en yüksek açılışı yaptığı film ünvanının da sahibi oldu.

  Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragman 2

  Hızlı ve Öfkeli 6 gişeyi salladı - İzle #2

  Hız yarışları üzerine kurulu, dünya çapında gişe rekortmeni seri bu yeni filmle yeni kıtasına taşınıyor. 'Hızlı ve Öfkeli 6' ile tekrar dönen ünlü yıldızların bulunduğu oyuncu kadrosunda baş rolleri Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson paylaşıyor. Bugüne kadarki en riskli macera için yeniden bir araya gelen Jordana

  Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Chris "Ludacris" Bridges ve Elsa Pataky'ye Luke Evans ile Gina Carano da katılıyor.

  Dom (Diesel) ve Brian'ın (Walker) bir suç liderinin imparatorluğunu yıkıp, ekiplerine 100 milyon dolar bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Bu arada Hobbs (Johnson) 12 ülkede, ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine (Evans) yardım eden acımasız ikinci başkan, Dom'un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty'dir (Rodriguez).

  Bu suç takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs, Dom'dan en seçkin takımını Londra'da toplamasını ister. Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir.

  Hızlı ve Öfkeli: Rio Soygunu'nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen, aksiyonu, akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran 'Hızlı ve Öfkeli 6' filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçti. Kendisine, yapımcı Clayton Towsend'in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel de destek verdi.


  Görüş Bildir