Petrol
110.28
-0.57%
Euro
17.0151
-0.12%
Dolar
15.9357
0.06%
Altın
949.87
0.11%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
471.965
-2.70%
15ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 15 C
  Serra Yılmaz: Başörtülülerden korkuyorum öcü gibiler

  Serra Yılmaz: Başörtülülerden korkuyorum öcü gibiler

  Serra Yılmaz'dan tartışma yaratacak açıklama: Başörtülülerden korkuyorum öcü gibiler
  • 02.11.2012 - 17:45

  Serra Yılmaz: Başörtülülerden korkuyorum öcü gibiler #1

  ENSONHABER.com / DETAY HABER   Balçiçek İlter'le Söz Sende programında bugün Balçiçek İlter'in konuğu oyuncu Serra Yılmaz'dı.  Programa Yılmaz'ın kara çarşaflı kadınlarla  ilgili söylediği sözler damga vurdu.

  "BAŞÖRTÜSÜYLE ÜNİVERSİTEYE GİREMEMEK ÇOK BÜYÜK BİR BASKI DEĞİL"

  Yılmaz "Başımı bağlayarak üniversiteye gidemedim çok büyük bir baskı örneği değil çok büyük bir baskı örneği değil işklence görüp ne idiğü belirsiz çukurlardan çıkanların yanında. yani insan utanır" diyen Serra Yılmaz "bunu manevi bir işkence olarak görmüyorum" dedi.

  "KORKUYORUM ÖCÜ GİBİLER"

  "Ben insanların kapalı olmasından hoşlanmıyorum. Ben bazen korkuyorum biliyor musunuz? Başörtülüleri görmeyi korkutucu buluyorum." diyen 29 Ekim'de hastanede karşılaştığı bir kara çarşaflıyı hatırlatan Yılmaz , "Geçen hastanede karşılaştım. Simsiyah bir Öcü gibi geldi üstüme korktum" sözlerini sarfeden Serra Yılmaz ardından kişilerin hayat tarzlarına saygılı olduğunu söyledi.. "Hiç kimseye de niye başını örttün deme hakkını da kendimde bulmuyorum" diyen Herkesin istediği gibi giyinebileceğini belirten Yılmaz  "Bu benim şahsi kanaatim" dedi.

  "BAŞÖRTÜLÜ ARKADAŞIM YOK"

  Balçiçek İlter'in "Hiç başörtülü arkadaşınız var mı" sözleri üzerine "Hayır yok" diyen Serra Yılmaz, "Normal başörtüsü değil burka gibi" diyen Yılmaz, "Birden bire karşınıza çıkın ööö oluyorsuz " dedi.

  "KARA ÇARŞAFTAN BAHSETTİM BAŞÖRTÜSÜNDEN DEĞİL"

  Gelen tepkiler üzerine Twitter hesabında açıklama yapan Serra Yılmaz, "Ülkemizde kimse mizahtan anlamıyorsa ben ne yapayım ben o lafı espri olarak söyledim ayrıca komple kara çarşaftan söz ettim baş örtmekten değil" dedi.

   

  Serra Yılmaz: Başörtülülerden korkuyorum öcü gibiler #2

  Serra Yılmaz'ın gergedan olarak yer aldığı "46 – Hayvanlar Özel Sayısı"nın kapağı; 59 dergi kapağı arasından, gazeteciler, reklamcılar, dergiciler, mizahçılar, halkla ilişkiler yöneticileri, araştırmacılar, reklamveren yetkilileri ve iletişim akademisyenlerinden oluşan 18 kişilik jürinin değerlendirmesi sonucunda "Yılın Dergi Kapağı" seçimişti.

  Serra Yılmaz'ın o açıklamaları


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir