Euro
10.1165
-0.06%
Dolar
8.5561
-0.03%
Altın
496.43
0.26%
Borsa
1.36
0%
Bitcoin
341.469
7.63%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Yaşar İpek'ten Seren Serengil açıklaması

  Şarkıcı Yaşar İpek, eşi Seren Serengil'in boşanma davası açtığını belirtmesi üzerine sosyal medyadan bir açıklamada bulundu.
  • Haber Merkezi
  • 29.08.2019 - 13:38
  Yaşar İpek'ten Seren Serengil açıklaması

  1,5 yıl önce dünyaevine giren Seren Serengil ile Yaşar İpek'in bir süredir boşanacağı konuşuluyordu. İddialar doğru çıktı ve dün Seren Serengil, sosyal medya hesabından eşi Yaşar İpek'e bayramdan önce boşanma davası açtığını duyurdu.

  Yaşar İpek ten Seren Serengil açıklaması #1

  "BOŞANMA DAVASI BEN AÇTIM"

  Son olarak bugün Yaşar İpek, Seren Serengil'in açıklamasının ardından bir duyuruda bulundu. Sosyal medya hesabından boşanma dilekçesini paylaşan İpek, Seren Serengil'in açtığı boşanma davasını kendi talebiyle işlemden kaldırdığını ve bu kez kendisinin boşanma davası açtığını dile getirdi.

  SES KAYDI DAVASI

  Açıklamada Yaşar İpek ile Seren Serengil arasında yaşanan bir tartışmayı yansıtan bir ses kaydının internette paylaşıldığı, ses kaydı ile ilgili suç duyurusunda bulunulacağı da belirtildi.

  Yaşar İpek ten Seren Serengil açıklaması #2

  "O ÇOCUK YAŞAMAYACAK"

  Yaşak İpek'in açıklmasından sonra sessiz kalmayan Seren Serengil, ünlü şarkıcının avukatına sosyal medyadan seslendi. İpek'in kendisine şiddet uygulayıp küfür ettiğini söyleyen Serengil, avukatı uyardı.

  İşte Serengil'in açıklaması:

  Yaşar İpek ten Seren Serengil açıklaması #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir