Petrol
109.78
-1.92%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
469.351
-2.66%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C
  Ahmet Kural'ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı

  Ahmet Kural'ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı

  Ahmet Kural’ın şarkıcı Sıla’yı darbettiği akşam yan villada bulunan ve yaşananlara şahit olan Hatice T. ifade verdi.
  • Haber Merkezi
  • 06.11.2018 - 06:46

  Ahmet Kural ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı #1

  Sıla'nın Ahmet Kural tarafından darbedilmesine ilişkin soruşturmada olay sırasında Zekeriyaköy'deki evin yan villasında bulunan Ahmet Kural'ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı. Hatice T. isimli tanık savcılığa o gece şahit olduklarını anlattı.

  Hatice T. şunları söyledi: "28 Ekim günü arkadaşımın Zekeriyaköy'de bulunan evindeydim. Arkadaşımla geç saatlere kadar oturduk. Bulunduğumuz ev villa tipinde bir evdi. Yan taraftaki villanın da Ahmet Kural'a ait olduğunu biliyordum. Gece saat 04.00 sularında Kural'ın evinden tartışma sesleri gelmeye başladı.

  "KADIN GİDİNCE SES KESİLDİ"

  Bir kadın ile bir erkeğin tartıştığını hatta erkeğin kadına bazen tokat attığını duyuyorduk. Bu kişinin Sıla olduğunu bilmiyorduk. Ayrıca Ahmet Kural'ın çeşitli küfür içerikli sözleri de duyuluyordu. Yaklaşık bir saat sonra bir araç sesi duyduk. Kadın evden çıkıp araca bindi ve sesler kesildi. İki villa arasında herhangi bir duvar yoktur. Sınır sadece uzun ağaçlardır. O yüzden yaşananları gözlerimizle görmedik."

  "SILA OLDUĞUNU SONRA ÖĞRENDİK"

  Tanık Hatice T. olay anlarında erkek arkadaşıyla yaptığı bir yazışmayı da savcılığa sundu. Yazışmada Hatice T.'nin erkek arkadaşına 04.44-04.45 aralığında WhatsApp üzerinden "Doğukan, Ahmet Kural evinde bir kızı dövüyor, çok kötü, polise haber versek mi, çok yakından sesler geliyor, çok korktum, bir şey olur mu?" yazdığı anlaşıldı. Hatice T. olay anında polisi aramadıklarını fakat konu basına yansıyınca duydukları olayın Sıla'nın darbedilmesi konusu olduğunu anladığını belirtti.

  Ahmet Kural ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir