Petrol
95.86
-0.82%
Euro
18.3683
0.38%
Dolar
17.9619
0.07%
Altın
1.03
-0.06%
Borsa
2797
0.00%
Bitcoin
429.084
0.23%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Alman Bild'den Meryem için Türkçe başlık

  Almanya'nın popüler gazetesi Bild, Meryem Uzerli ile yaptığı röportajı Türkçe yayınladı.
  • 05.02.2015 - 14:20
  Alman Bild'den Meryem için Türkçe başlık

  Ünlü oyuncu ile Türkiye'de buluşan Alman gazetesi Bild, 'Bu Alman Türkiye'de bir süperstar' başlığı ile yayınladığı röportajla Uzerli'yi Alman halkına tanıttı.

  Alman Bild den Meryem için Türkçe başlık #1

  Meryem Uzerli röportajından ara başlıklar....

  BERLİN'DE RAHAT, İSTANBUL'DA STAR

  Uzerli'nin Berlin'de rahatça bisiklet sürdüğünü, İstanbul'da ise ancak polis eşliğinde hareket edebildiğini yazan gazete, güzel oyuncunun "Muhteşem Yüzyıl"daki rolüne değinerek kısa sürede süperstar olduğunu ifade etti.

  "ELMA ALMAYA BİLE KAMERALARLA GİDİYORUM"

  "Elma almaya giderken bile kameralar peşimdeydi. Neye uğradığımı şaşırdım. Havaalanında Ruslar, Çinliler ve başkaları gelip benimle konuşmaya başladı" dedi.

  "ÇOK YORGUN DÜŞTÜM"

  Dizinin 60 ülkede toplam 350 milyon kişi tarafından izlendiğine dikkat çeken Bild'in zorlu çekim koşulları ile ilgili sorusunu yanıtlayan Meryem Uzerli, "Ciddi şekilde yorgun düştüm. Ama bu çekim şartlarından çok özel hayatımla ve üst üste gelip zamanla biriken olaylarla ilgiliydi" şeklinde konuştu.

  BERLİN'E KAÇIŞ VE LARA

  Berlin'e dönüşünü bir kaçış olarak nitelendiren Uzerli, kızı Lara ile bol bol vakit geçirdiğini, şimdi ise yep yeni bir dizi ile tekrar ekrana döneceğini belirtti. Bunun için haziran ayında tekrar uzun süreliğine İstanbul'a döneceğini bildiren Uzerli, Almanya ve Türkiye'deki eski ve yeni hayatı arasında mekik dokumayı sürdüreceğini kaydetti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir