Euro
11.1844
0.94%
Dolar
9.5977
1.03%
Altın
553.65
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
586.968
-1.86%
15ºC
İstanbul
Açık 15 C
  Belçim Bilgin öpüşme sahnesini yorumladı

  Belçim Bilgin öpüşme sahnesini yorumladı

  Oyuncu Belçim Bilgin, "Çalsın Sazlar" filminde öpüşme sahnesinin ön plana çıkarılmasını eleştirdi: "İşimizi hassasiyet, özen ve profesyonellikle yapıyoruz."
  • 24.01.2015 - 12:26

  Zeynep Özek’in Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki 'Turki Ekstra’ programında röportajı yayınlanan Belçim Bilgin, son filmindeki Caner Cindoruk ile öpüşme sahneleri ile ilgili haberlerin ön plana çıktığında New York’ta olduğunu her gün bunun yazılıp- çizildiğini anlattı.

  Çalsın Sazlar Fragman - İZLE

  Bilgin, bu haberleri yapanların filmi izleyince, "Değmezmiş" düşüncesine kapılabileceklerini anlatırken şöyle dedi:

  DOKTOR TİTİZLİĞİ...

  "Dışarıdaki algıyı anlıyorum. Ama biz işimizi yaparken tıpkı bir doktorun hastasına yaklaşırkenki gösterdiği hassasiyet ve özen, profesyonellik gibi bizim de bir sahneyi çekerken diğer sahneden başka bir farkı yok. Kavga ettiğimiz, konuştuğumuz, güldüğümüz bir sahne veya öpüşme sahnesi bizim için farksız. Bizim açımızdan başka bir sahneden farkı yok. Açıkçası hem sinemamızın, bütün eğlence sektörümüzün, dizilerimizin bundan daha fazlasının konuşuluyor olmasını hak ettiğini düşünüyorum. Çünkü çok fazla iş yapılıyor. Buralarda kalmak biraz işleri aşağıya çekiyor. Gülüyorum yani."

  Belçim Bilgin öpüşme sahnesini yorumladı #1

  Belçim Bilgin öpüşme sahnesini yorumladı #2

  Belçim Bilgin öpüşme sahnesini yorumladı #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir