Euro
15.1844
0.27%
Dolar
13.4019
0.19%
Altın
792.7980
0.36%
Borsa
2,014.21
-1.36%
Bitcoin
547.035
-4.14%
8ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 8 C

  Bergüzar Korel sağlığına kavuştu

  Çeşme tatili sırasında zehirli balık trakonyaya basan Bergüzar Korel, iyileşti.
  • 25.08.2015 - 09:11
  Bergüzar Korel sağlığına kavuştu

  Ailesiyle çıktığı Çeşme tatilini noktalayan Bergüzar Korel, İstanbul’a döner dönmez Cihangir’deki kahve dükkanında işbaşı yaptı.,

  Mekanına gelenlerle yakından ilgilenen ünlü oyuncu, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

  "BALIĞIN SUÇU YOK BEN BASTIM"

  Çeşme tatili sırasında zehirli balık trakonyaya basan ve bu nedenle hastanelik olan Korel, sorular üzerine “Çeşme’de yıllarını geçiren herkesin yaşadığı bir şey bu. Sonunda benim de başıma geldi. Aslında hayvanın bir suçu yok, kum balığı. Üstüne basınca doğal olarak dikenlerini batırıyor.

  Bergüzar Korel sağlığına kavuştu #1

  "BALIK ÖLMÜŞTÜR HERHALDE"

  Sorun, bana dört dikenini birden batırması oldu. Garibim zaten ben üstüne bastıktan sonra ölmüştür. ‘Geçmiş olsun’ diyenlere ‘Ben iyiyim de balığı bilemiyorum’ dedim, güldük eğlendik” dedi.

  "SETLERE KAHVE GÖTÜRECEĞİM"

  Başrol oynadığı “Karadayı” dizisi geçtiğimiz sezon sona eren Bergüzar Korel, yeni projeleriyle ilgili sorular üzerine de önümüzdeki yayın döneminde televizyondan uzak kalıp dinleneceğini söyledi: “Bu sene de setlere gideceğim ama monitör başında olacağım. Annemin, arkadaşlarımın setlerine dükkandan kahve taşıyacağım. Bu sene biraz dinlenmek istiyorum. Belki tiyatro ya da sinemada yer alabilirim.”


  Görüş Bildir