Petrol
91.97
-0.40%
Euro
18.2541
0.05%
Dolar
17.9627
0.27%
Altın
1.022
0.07%
Borsa
2938
0.85%
Bitcoin
430.157
-1.01%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  CHP'liler Sümer Tilmaç'ı kızdırdı

  Sümer Tilmaç, Deniz Baykal'la görüşmesinin ardından CHP'lilerden gelen sözlere "dedikoducular" diyerek tepki gösterdi ve ekledi: "Yıllarca ithal devrimci aradınız, o zaman da Atatürk vardı. Siz Atatürk'ü keşfettiniz ama, iş işten geçti"
  • 11.02.2015 - 15:43
  CHP'liler Sümer Tilmaç'ı kızdırdı

  CHP liler Sümer Tilmaç ı kızdırdı #1

  Tiyatro ve sinema oyuncusu Sümer Tilmaç, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ile yaptığı telefon görüşmesini "Bit pazarında ne işin var" diye eleştiren CHP’lilere sert cevap verdi.

  BAYKAL'LA GÖRÜŞTÜ

  Zamanının büyük bölümünü Antalya'da geçiren Sümer Tilmaç, sosyal medyadaki hesabında, Deniz Baykal ile geçen pazar günü bir telefon görüşmesi yaptığını paylaştı.

  "TERBİYESİZLİĞİN DİK ALASI"

  Baykal'ın sesindeki enerjiye hayran kaldığını belirten usta oyuncu, bu görüşmeyi farklı anlamlara çekenler olduğunu söyledi. Baykal ile yaptığı görüşmeyi bazı CHP'lilerin eleştirdiğini belirten Sümer Tilmaç, bunu terbiyesizliğin dik alası olarak nitelendirdi.

  SOSYAL DEMOKRATLAR BU YÜZDEN KAYBEDİYOR

  Bazılarının bu telefon görüşmesini "Bit pazarında ne işin var" diye değerlendirdiğini belirten Sümer Tilmaç, sosyal demokratların bu nedenle kaybettiğini söyledi.

  "SİZ ATATÜRK'Ü KEŞFETTİNİZ AMA..."

  Tilmaç, Baykal ile yaptığı görüşmeden farklı anlamlar çıkaranlara tepkisini şu sözlerle gösterdi:

  "Dedikodu yapma, haddini bil. Zemin kayıyor, ülke gidiyor, yıllarca ithal devrimci aradınız, o zaman da Atatürk vardı. Siz Atatürk'ü keşfettiniz ama, iş işten geçti. Dedikoducular hadigari işbaşı yap."

  CHP liler Sümer Tilmaç ı kızdırdı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir