Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
291.999
5.89%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 25 C

  Defne Samyeli'nin köpeği hayatını kaybetti

  Ünlü oyuncu ve sunucu Defne Samyeli, köpeği Melo'yu kaybetti.
  • Haber Merkezi
  • 08.07.2021 - 09:09
  Defne Samyeli'nin köpeği hayatını kaybetti

  Defne Samyeli, aldığı ölüm haberiyle sarsıldı. Samyeli, köpeği Melo'nun vefat ettiğini duyurdu. Samyeli, köpeği Melo'yu kızlarının havuzda boğulmak üzereyken bulup eve getirdiğini ve köpeklerinin ölmesi nedeniyle büyük üzüntü içinde olduklarını söyledi.

  İşte Defne Samyeli'nin paylaşımı:

  "BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULDUK"

  "Üzgünüm, kızgınım, yorgunum. Karmakarışığım. Onu bugün görüp sarılacağız, öpeceğiz derken, eğitmeni ‘kaybettik’ dedi. Hayatımızın son üç ayının en önemli neşesi… Derin’le Çağla bir süs havuzunda boğulmak üzere bulup eve getirdiler. İnsanlardan çok korkan, tek gözünü kaybetmiş, travmatize bir yavru. Melo.. Derin’in şırıngayla su içirip elleriyle beslediği, zaman içinde o korkak yavrudan sevimli ve azgın bir tazıya dönüşen Melo. Kalp hırsızı...

  "AŞISI DA VARDI"

  Elimde vileda ve paspasla geçen günlerde hep yeni bir yaramazlık ve tatlılıkla beni benden alan Melo. Bir daha köpek istemiyorum, çünkü çok bağlanıyorum, yeterince uzun kalmıyorlar bizimle diye söylenirken, hayatımızda kalıcı planlarımızı bana artık ‘köpekli’ yaptıran Melo. Deren, Çağla ve bana çocuk gibi sarılan, Derin’e ise resmen bağımlı olan, onu bir dakika göremese ağlayan Melo.. Parvovirüs kapmış. Aşısı da vardı, ama yeterli olmamış onu korumaya belli ki.

  "SENİ ÇOK SEVDİK"

  Hayat işte... Olan oluyor. Bizse acz içindeyiz. Ah Melocuk. Seni çok sevdik çok. Keşke seninle yolumuz çok daha uzun olabilseydi. Tüylü dostlar cennetinde güzelce koş, oyna. Bize hatırlattığın, öğrettiğin, yaşattığın binbir sevgi için sonsuz minnetarım."

  Defne Samyeli nin köpeği hayatını kaybetti #1

  Defne Samyeli nin köpeği hayatını kaybetti #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir