Euro
8.7754
0.56%
Dolar
7.1887
0.27%
Altın
413.84
-0.43%
Borsa
1.502
1.27%
Bitcoin
359.330
-2.62%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C

  Demet Akbağ: Kurallarımı seyirci koyuyor

  Kariyeri ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Demet Akbağ, oyunculukta kurallarının olmadığını söyledi.
  • Haber Merkezi
  • 17.01.2021 - 11:25
  • Güncelleme : 17.01.2021 - 12:02
  Demet Akbağ: Kurallarımı seyirci koyuyor

  Başrollerini; Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim ile paylaştığı Star TV'nin sevilen dizisi Akrep'te Perihan karakterine hayat veren Demet Akbağ, Jülide Ateş ile 40 programına konuk oldu.

  Kariyeri ve özel hayatıyla ile ilgili sorulara yanıt veren usta oyuncu “Eyyvah Eyvah” adlı sinema filmi serisinde birlikte rol aldığı Ata Demirer’le bağını şöyle anlattı:

  “Eyyvah Eyvah’ta kardeş kazandım. Ata’yı severdim ama film çalışması sırasındaki yakınlaşmamız bizi abla-kardeş, arkadaş, dost yaptı. İyi ki de oldu. Meslektaşım, arkadaşım, kardeşim, zaman zaman özleyip sadece sesini duymak için aradığım, çok özel biridir Ata.”

  Demet Akbağ: Kurallarımı seyirci koyuyor #1

  “KURALLARI BEN DEĞİL, SEYİRCİ KOYUYOR”

  Akbağ, oyunculukta kuralları olup olmadığı sorusunu ise “Kuralları ben değil, beni seven seyirci koyuyor. Ben ailenin kızıyım, annesiyim, ablasıyım. Kurallarım yok ama o kuralları uygulayacağım roller de teklif edilmedi. Düşünüyorum da hangisi kuralları aşan işler yapardı? Yapsa yapsa Feriştah yapardı. Ama durumumdan memnunum.” diyerek yanıt verdi.

  Demet Akbağ: Kurallarımı seyirci koyuyor #2

  “ANLAYIŞLI BİR KAYINVALİDE OLURUM”

  20 yaşında Ali adında bir oğlu olan Demet Akbağ, Jülide Ateş’in “Kayınvalideliğe hazır mısınız?” sorusunu da, “Henüz erken. Ama anlayışlı olurum, kadın tarafından bakarım hadiseye. Oğlumu kayırmam, kollamam, bana öyle geliyor.” şeklinde cevapladı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir