Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
360.593
-0.75%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Demir Demirkan'ın gizemli sevgilisi lise aşkı çıktı

  Demir Demirkan'ın, uğruna Sertab Erener'le 18 yıllık ilişkisini bitirdiği sevgilisinin lise aşkı Seda İnce olduğu ortaya çıktı.
  • 23.10.2014 - 09:56
  Demir Demirkan'ın gizemli sevgilisi lise aşkı çıktı

  demir sertab

  Sertab Erener-Demir Demirkan ayrılığının detayları ortaya çıktı. Çiftin 18 yıllık ilişkilerinde ilk ayrılık sinyali, Kurban Bayramı'nın hemen öncesinde geldi. Demirkan, ilişkilerini daha fazla sürdürmek istemediğini söyledi. Uzun süreli ilişkilerde tarafların zaman zaman kafa karışıklığı yaşayabileceğini düşünen Sertab Erener ise bu durumun geçici olduğu inancıyla sevgilisinin ayrılık kararını ciddiye almadı.

  "İZMİR SANA GELİYORUM"

  Demir Demirkan, daha sonra bayram tatilini İzmir'deki ailesinin yanında geçireceğini söyledi. Sertab Erener de bunun üzerine tatil için Londra'ya gitme hazırlığı yapan kardeşi Serdar Erener ile onun eşi Nil Karaibrahimgil'e katılma kararı aldı. Erener Londra uçağına binerken, Twitter'ına "İzmir sana geliyorum" yazarak yola çıkan Demirkan ise ailesinin değil, lise aşkı Seda İnce'nin yanına gitti.

  SERTAB ERENER ÜZGÜN

  Çeşme-Alaçatı'da bir araya gelen eski aşıklar, bayramı birlikte geçirdi. Tatil fotoğraflarını sosyal medyada "Huzur" notuyla paylaşan Demirkan, bayram sonrası İstanbul'da Sertab Erener'le yeniden bir araya geldi ve ayrılmakta kararlı olduğunu söyledi. Bu konuşmanın ardından çift, uzun zamandır birlikte yaşadıkları evi ayırdı. Şimdi yakınları, Sertab Erener'in çok üzgün olduğunu ve ayrılığı bir türlü kabullenemediğini söylüyor.

  LİSE AŞKI

  Demir Demirkan'ın Taksim'de görüntülendiği Seda İnce ile ilişkisi, yıllar önce İzmir Özel Çamlaraltı Koleji'nde okurken başladı. İkili, Kurban Bayramı'nda İzmir'de beraber tatil yaptı. Demir Demirkan ve Seda İnce, Instagram hesaplarında birbirlerini takip ediyor.

  Demir Demirkan ın gizemli sevgilisi lise aşkı çıktı #2

  Demir Demirkan ın gizemli sevgilisi lise aşkı çıktı #3

  Demir Demirkan ın gizemli sevgilisi lise aşkı çıktı #4


  Görüş Bildir