Petrol
112.53
2.25%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
361.532
-1.40%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 23 C

  Deniz Akkaya'dan koronavirüs paylaşımı

  Podyumların unutulmaz ismi Deniz Akkaya, koronavirüsten korkmadığını söyledi.
  • Haber Merkezi
  • 25.03.2020 - 07:25
  Deniz Akkaya'dan koronavirüs paylaşımı

  Vaktinin büyük bir çoğunluğunu egzersiz yaparak geçiren eski manken Deniz Akkaya, koronavirüs ile ilgili dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

  Spor yaparak bağışıklığını güçlendirdiğini ve kendisini adeta bu günler için hazırladığını söyleyen Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

  "Vakit o vakit; artık konfor alanından çıkıp kendinden yepyeni bir ben, yenilenmiş bir versiyon yaratma zamanın…

  "KENDİNİZE NASIL BAKTIĞINIZ ÖNEM KAZANACAK"

  Her insan artık tek başına verdiği en ufak kararla tüm toplumun kaderine yön verecek doğrudur, ancak toplum bilinçlenmede isteksiz kalırsa, şunu da unutmayalım kendinize kendi alanlarınızda nasıl baktığınız, nasıl çekidüzen verdiğiniz nasıl geleceğe hazırladığınız çok önem kazanacak.

  "SENELERDİR BUNA HAZIRLANIYORMUŞUM"

  Ülkemizde enfekte olma hızına, eğrisine baktıkça, kendimi bu duruma dahi şimdiden hazırladım; ancak korkmuyorum çünkü ben senelerdir kendimi buna hazırlıyormuşum meğer.

  Bedensel sağlık, bilinçsel sağlık için ayırdığım vakit, emek, zaman ve parayı kimileri deli saçması bulmaktaydı. Biz de çevremiz sosyal çevresine tutunmak için gecesini, gündüzüne katarak, kartvizit toplamak için, cebindeki parayı, tüm zamanını, yediğini, içtiğini tamamen sosyal statü için harcayanlar ile çevrelenmiş idi.

  "GERİYE KALACAKLAR"

  Bir gecede her şey değişti değil mi dostlar? Bu virüs dalgası geçecek elbet, güçlü ama parasal olarak değil ruhsal, bedensel, zihinsel olarak güçlü olanlar geriye kalacak ve değişen çok şey olacak…

  "ONLAR KANACAK"

  Yeni dünya düzeninde ancak kendine yarınlar yokmuş gibi yatırım yapanlar kazanacak."

  Deniz Akkaya dan koronavirüs paylaşımı #1


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir