Euro
11.141
-0.46%
Dolar
9.5874
-0.16%
Altın
557.44
0.7%
Borsa
1.494
0.92%
Bitcoin
606.600
4.21%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  Deniz Seki hapisteki yılbaşı gecesini anlattı

  Deniz Seki, cezaevinde geçirdiği ilk yılbaşı gecesini kaleme aldı.
  • 07.01.2015 - 17:10
  Deniz Seki hapisteki yılbaşı gecesini anlattı

  deniz seki

  Yılbaşını, tutuklu olduğu Bakırköy Kadın Cezaevi’nde geçiren Deniz Seki, ‘L - Manyak’ dergisine gönderdiği mektupta koğuş arkadaşlarıyla hazırladığı yeni yıl ağacını anlattı.

  Seki, esprili bir dille şunları yazdı: “Benden çok tatlı bir dille, buradaki dünyadan ilginç hikayeler istemişsiniz. İstemişsiniz de ah burayı bir bilseniz, tabii ki hikaye hazinesi... Sussam daha iyi olur sanki. Ancak hiçbir yerde bulamayacağınız bir yılbaşı ağacından bahsedebilirim.”

  CEZAEVİNDE YILBAŞI AĞACI

  CİK (Ceza İnfaz Kurumu) Ağacı adını verdikleri bir yılbaşı ağaçı hazırladıklarını belirten şarkıcı, virane olarak nitelediği koğuş duvarlarına bakarak kendilerini daha iyi hissetmek için neler yaptıklarını anlattı: “İnsan yeni yıla özgü bir şeyler yapmak istiyor; yılbaşı ağacı gibi. Peki nasıl? Hiçbir malzemesi yok, içeri sokma olanağı da yok. O zaman biz yaratırız. İşte malzemeler: Büyük yoğurt kovası, büyük peynir kutusu, Vileda sopası, bir sürü pet şişe, şişe kapağı, sigara paketlerinin renkli parlak kağıtları, renkli kağıtlar ve çoraplar, eski renkli penye tişörtler, cips poşetlerinin parlak kısmı ve yastık elyafları.”

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir