Petrol
113.57
-0.53%
Euro
17.5607
0.01%
Dolar
16.3893
0.25%
Altın
976.56
0.41%
Borsa
2447
0.00%
Bitcoin
482.996
1.31%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C
  Deniz Seki sürekli kılık değiştiriyor

  Deniz Seki sürekli kılık değiştiriyor

  Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aranan Deniz Seki'nin tanınmamak için sürekli kılık değiştirdiği öğrenildi.
  • 06.10.2014 - 08:35

  Deniz Seki sürekli kılık değiştiriyor #1

  Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan ve daha sonra kayıplara karışan şarkıcı Deniz Seki’nin tanınmamak için başörtüsü kullandığı tespit edildi

  Milliyet'in haberine göre; İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nce ‘uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan şarkıcı Deniz Seki hakkında önemli bilgilere ulaşıldı.

  Deniz Seki sürekli kılık değiştiriyor #2

  NAKİT PARAYA SIKIŞTI

  Edinilen bilgilere göre, Seki’nin aramayı sürdüren güvenlik, yakalanmamak için cep telefonu ve kredi kartı kullanmayan Seki’nin, bir süre önce nakit paraya sıkıştığını belirledi.

  Deniz Seki: Beni assınlar daha iyi İZLE

  KREDİ KARTI YA DA CEP TELEFONU KULLANMIYOR

  Seki’nin bu kapsamda dolaylı yollarla irtibat kurduğu annesinden kendisine para göndermesini istediği öğrenildi. Seki’nin yerinin tespit edilmemesi için hiçbir şekilde kredi kartı ya da cep telefonu kullanmadığı belirtildi.

  SÜREKLİ KILIK DEĞİŞTİRİYOR

  Ünlü şarkıcının yakalanmamak için saç rengi ve giyim şeklini sürekli olarak değiştirdiği belirlendi. Seki’nin zorunlu kalmadıkça kalabalık ortamlara girmediği de değerlendirildi. Seki’nin eğer dışarı çıkmak zorunda kalması halinde ise tanınmamak için türban ve başörtüsü ile örtündüğü belirlendi. Ayrıca, bunlarla birlikte güneş gözlüğü gibi çeşitli aksesuarlar da kullandığı tespit edildi.

  Polis bu tespitlerinin ardından, bir süre önce Seki’yi yakalamak için İstanbul dışında iki ilde çalışma gerçekleştirdi. Ancak polis ekiplerinin, özel olarak yürütülen bu çalışmalardan bir sonuç alamadığı öğrenildi.

  Deniz Seki: Canlı canlı gömsünler beni İZLE

  YAKALANMASI AN MESELESİ

  Seki’nin izini süren güvenlik birimlerinin ünlü şarkıcıyı yakalamasının ise an meselesi olduğu kaydedildi. Ayrıca, daha önce Seki’nin yurtdışına kaçtığı yönündeki bilgilerin ise gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir