Euro
10.1632
0%
Dolar
8.3885
-0.07%
Altın
505.53
-0.24%
Borsa
1.461
0.29%
Bitcoin
325.110
8.53%
19ºC
İstanbul
Bulutlu 19 C

  Ebru Gündeş son kez uyarıldı

  Kanlıca'daki yalılarında kanuna aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla Ebru Gündeş Sarraf ve inşaat mühendisi Hakkı Süha Gökdemir'in, üçer yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.
  • Haber Merkezi
  • 12.12.2018 - 14:04
  • Güncelleme : 12.12.2018 - 14:04
  Ebru Gündeş son kez uyarıldı

  Ebru Gündeş son kez uyarıldı #1

  Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla Rıza Sarraf ile birlikte yargılandıkları davada, dosyalarının ayrılmasına karar verilen sanıklar eşi Ebru Gündeş Sarraf ve inşaat mühendisi Hakkı Süha Gökdemir'in üçer yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam ediyor. Beykoz 1. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, sanık Ebru Gündeş Sarraf'ın avukatı Begüm Can Gürel katıldı. Diğer sanık Hakkı Süha Gökdemir ile avukatı ise duruşmaya gelmedi.

  "PLANINI BOZAMADI"

  Duruşmada söz alan Ebru Gündeş Sarraf'ın avukatı Gürel, müvekkilinin önceden yaptığı sözleşmelerden dolayı Antalya'da sahne alacağını belirterek, "Geçen celse müvekkilimizi bu duruşmada hazır edeceğimize dair beyanda bulunmuştuk. Önceden planladığı sözleşmeler nedeniyle Antalya'da sahne alacak olmasının dikkate alınmasını istiyoruz. İşi kapsamında yaptığı sözleşmeleri iptal etme imkanı yoktur. Son bir süre talebimiz bulunmaktadır." dedi.

  ZORLA GETİRME OLACAK

  Mahkeme, sanık Ebru Gündeş Sarraf'ın mazeretinin son kez kabul edilmesine karar vererek, bir sonraki duruşmaya hazır edilmemesi halinde ise hakkında zorla getirme veya yakalama kararı çıkarılacağı ihtarında bulundu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir