Euro
11.1277
-0.58%
Dolar
9.5839
-0.19%
Altın
556.82
0.59%
Borsa
1.494
0.93%
Bitcoin
606.501
4.21%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu

  Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay, kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Erbil hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
  • Haber Merkezi
  • 06.10.2021 - 17:28
  • Güncelleme : 07.10.2021 - 01:13
  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu

  'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan Ece Ronay, bir süre önce klipinde oynayan şovmen Mehmet Erbil’in kendisine hakaret ettiği iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

  SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ BİR İLETİYLE HAKARET ETTİ İDDİASI

  Savcılığa sunulan suç duyurusu dilekçesinde, Erbil’in ‘sesli ve görüntülü bir iletiyle hakaret’ suçunu işlediği öne sürüldü.

  "HİÇ KİMSE BENİ TEHDİT EDEMEZ"

  Suç duyurusuna ilişkin açıklama yapan Ece Ronay, "Burada olmasam, kötü bir meslek yapıyor olsam da, kötü veya iyi kime göre değişir ama herhangi bir olumsuz bir meslekte dahi olsam, benim istemediğim bir insanla hiçbir şey yaşamak zorunluluğum yok. Hiç kimse beni bunun için tehdit edemez. Böyle bir şeyin karşısında tek başıma duruyorum. Nişanlıma telefonla söylediler, beyefendinin asistanı gizli numaradan arayarak. Ses kayıtlarını da muhtemelen asistanı yapmıştır diye düşünüyorum. Asistanı çünkü çok yetenekli bir insan. Zaten bu sabah, ‘Menajerim benim sesimi taklit edebiliyor’ demiş. Zannediyorum menajerinin ve asistanının yaptığı komik şakalar bunlar." ifadelerini kullandı.

  Ece Ronay: Ben susmuyorum VİDEO

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu #1

  "BEN SUSMUYORUM"

  Öte yandan Ronay, sosyal medya hesabından yayınladığı paylaşımda da yapılan haberleri hedef alarak şu ifadeleri kullandı:

  "Bunlar her gün birinin üzerine basarak, birini namusundan birini ailesinden birini çocuğundan birini LGBT birey oluşundan konuşsunlar konuşsunlar ama hiçbir şey olmasın. Ben susmuyorum."

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu #2

  ECE RONAY 'TACİZ ETTİ' DEMİŞTİ

  Ece Ronay, şovmen Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları sosyal medya hesabından paylaşarak kendisini taciz ettiğini ileri sürmüştü.

  Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'in tacizini ifşaladı VİDEO ARŞİV

  MEHMET ALİ ERBİL İSE SUÇLAMALARI REDDETMİŞTİ

  Erbil ise iddialara karşı yaptığı açıklamada suçlamaları reddetmiş ve telefonunu asistanının kullandığını iddia etmişti.

  Mehmet Ali Erbil'den taciz iddialarına yanıt VİDEO


  "TIKTOK'TA GÖĞÜSLERİNİ AÇIYOR"

  Instagram'dan açıklama yaptıktan sonra 2. Sayfa programının canlı yayınına bağlanan Erbil, bunların hepsinin yalan olduğunu söylemiş, asla taciz etmediğini belirterek "Kız video çekmiş bana köpek diyor. Beş kuruş almadan klibinde oynadım. Hiçbir şey beklemedim ben ondan. Beni evine davet etti beni dün akşam. Benim sözüme mi inanacaklar o göğsünü açıp TikTok'ta para toplayanın mı?" demişti.

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu #3

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu #4

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu #5

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu #6

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu #7

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu #8

  Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu #9


  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir