Euro
9.0228
0.53%
Dolar
7.4103
0.58%
Altın
441.91
-0.28%
Borsa
1.542
-0.59%
Bitcoin
237.730
-1.75%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C
  Ece Sükan ve eşi Ümit Benan valelerle kavga etti

  Ece Sükan ve eşi Ümit Benan valelerle kavga etti

  Tasarımcı Ümit Benan ve ünlü manken Ece Sükan, Bebek Balıkçısı'nın otopark görevlileriyle kavga etti.
  • 30.03.2014 - 02:48

  Ece Sükan ve eşi Ümit Benan valelerle kavga etti #1

  Los Angeles'ta geçen Şubat ayında balayı yapan tasarımcı Ümit Benan ve ünlü manken Ece Sükan, gezmeye gittikleri Bebek'te, Bebek Balıkçısı'nın otopark görevlileriyle kavga etti.

  VALE HIZLI MANEVRA YAPINCA..

  Bebek'e önceki gün gezmeye giden Ece Sükan ve eşi Ümit Benan, yolun karşısına geçerken iddiaya göre bir valenin hızlı bir dönüş yapması sonucu büyük bir kaza tehlikesi atlattı.

  Ece Sükan ve eşi Ümit Benan valelerle kavga etti #2

  Bu olayın üzerine arabayı kullanan vale ile Benan arasında çıkan sözlü tartışma, küfürleşmelerin ardından kavgaya dönüştü. Diğer valelerin de dahil olmasıyla 4 vale ve Benan arasında devam eden kavga etraftakilerin araya girmesi ile yatıştırılmaya çalışıldı. Bebek trafiği dakikalarca kilitlendi.

  Ece Sükan ve eşi Ümit Benan valelerle kavga etti #3

  EVLİ ÇİFT, VALELERDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

  Vücudunun belirli bölgelerinden darp edilen Benan ve eşini korumaya çalışırken yere düşürek dizlerinden yaralanan Sükan, olayın şokunu uzun süre atlatamadı. Çift, polisi arayarak valelerden şikâyetçi olduklarını belirtti. Olay yerine gelen polis, kavgaya karışanları ifade için Etiler Polis Karakolu'na götürdü.

  Ece Sükan ve eşi Ümit Benan valelerle kavga etti #4

  ECE SÜKAN YERLERDE SÜRÜKLENDİ

  Tekme ve yumrukların konuştuğu kavgada kocasını korumaya çalışan Ece Sükan bir ara yer düşünce Ümit Benan, daha da öfkelendi. Yerlerde sürüklenen eşini kaldırmak için uğraşan Benan, bir taraftan da valelerin tekmelerine engel olmaya çalıştı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir