Petrol
115.23
0.87%
Euro
16.66
2.61%
Dolar
15.75
1.36%
Altın
934.31
1.69%
Borsa
2406
0.64%
Bitcoin
482.603
0.95%
25ºC
İstanbul
Güneşli 25 C

  Emrah Karaduman Aleyna Tilki'yi ağlattı

  Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından çok konuşulacak paylaşımlara imza attı.
  • Haber Merkezi
  • 18.09.2018 - 07:14
  • Güncelleme : 18.09.2018 - 09:01
  Emrah Karaduman Aleyna Tilki'yi ağlattı

  Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından sevgilisi Emrah Karaduman'a çok sert sözlerle yüklendi. Önce Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Tilki, ardından bu paylaşımlarını alıntılayarak Instagram hesabından da paylaştı.

  Emrah Karaduman Aleyna Tilki yi ağlattı #1

  Aleyna Tilki'nin tweet'leri şöyle:

  "KİBARCA KIRILIYOR KALBİM"

  "Kalp kırmayın artık. Ben merkezli düşünce ve çıkar tabanlı ilişkilere dikkat edin. Zira can yakıyor... Ben yaşadım oradan biliyorum. Aslolan önemsediğiniz kadar önemsenmek, değer verdiğiniz kadar değer görmek olmalı. Ayıplıyorum. Çok vefalı büyümemden mi, farklı bir vicdanla büyümekten mi, bana emek verenlere inanılmaz vefa hissetmekten mi garipsiyorum bunları bilmiyorum. Belki de ben fazla düşünceliyimdir, sorun bendedir. Bu yüzden ayıplıyorum sadece... Başka bişey yapmıyorum. Kibarca, içten içe... Kibarca kırılıyor kalbim... Sessizce kırıldı hep. Bana bile haber vermedi... O derece vefalı...

  Aleyna Tilki ağladı annesi isyan etti ViDEO

  "BİR DAHA CAN YAKMA EMRAH"

  Acı eşiği zorlanması herhalde... Yoksa kalbim haber vermezdi bana, bak kırılıyorum diye.... İçimdeki zehir bile vefalı! Sadece beni zehirledi. Anlıyor musunuz???? Bir daha da can yakma @Emrah_Karaduman Bir teşekkürü de çok görme @Emrah_Karaduman Gün gelir barışırız konuşuruz ama bu zehiri atma zorunluluğum vardı. @Emrah_Karaduman sayın yollllll arkadaşım. Paylaşmayın istemiyorum şarkımı falan. Doğru konuşun. O insan bu ülkeye emek veriyor. Laf edin diye yazmadım. Ben sadece kötü hissettim. Bu kadar."

  Emrah Karaduman Aleyna Tilki yi ağlattı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir