Euro
11.1422
1.04%
Dolar
9.5375
0.61%
Altın
551.78
0.7%
Borsa
1.522
0.18%
Bitcoin
595.600
6.12%
12ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 12 C

  Emre Altuğ Twitter hesabını kapattı

  7 yıllık eşi Çağla Şikel'le 2 Nisan'da anlaşmalı olarak boşanmaya hazırlanan Emre Altuğ, atılan mesajlardan rahatsız olup twitter'ı kullanmayı bıraktı.
  • 10.01.2015 - 08:50
  Emre Altuğ Twitter hesabını kapattı

  Emre Altuğ Twitter hesabını kapattı #1

  Emre Altuğ - Çağla Şikel çiftinin boşanma kararının yankıları sürüyor. Çiftin 2 oğulları yüzünden devam ettirdikleri evliliklerinin Çeşme'de açtıkları butik otelin zarar etmesiyle iyice bozulduğu ve farklı ilişkiler yaşamaya başladıkları konuşuluyordu.

  "KEREM ARKADAŞIMIZ"

  Şikel'in geçen kış Kuruşme Albüm'de hayli samimi görüldüğü basketbolcu Kerem Tunçeri'yle geçen yaz da Çeşme'de arkadaşlarının teknesinde gizlice buluştuğu iddiaları gündeme geldiğinde Şikel, "Bu iddialar şaka gibi... Açıklama yapmaya bile gerek yok. Kerem, Emre'yle ortak dostumuz, Çeşme kazan biliyorsunuz. Sürekli aynı beach'teyiz, Emre de ben de karşılaşıyoruz. Herhalde insanlar bunu görüp böyle bir şey uydurdu" demişti.

  "ÇOCUKLARINIZ İÇİN BARIŞIN"

  Boşanma haberleriyle tekrar bu konu gündeme gelince ve sosyal medyadan mesaj yağmuruna tutulunca Altuğ, twitter hesabını aynı gün kapattı. Instagram hesabını ise kullanmayan şarkıcıya "Çocuklarınızın hatrına barışın" mesajları yağıyor.

  Çağla Şİkel'in yasak aşk yaşadığı öne sürülen Kerem Tunçeri'ye 2007 yılında evlendiği Tuğba Çıkrıkçı da geçmişte yasak aşk yaşadığı iddiasıyla boşanma davası açmıştı. Basketbolcunun boşanma davası sırasında tanıştığı Peray Özdil’le beraberliğinden de Mila adında bir kızının olduğu konuşuluyor.

  TÖRENE GİTMEDİ

  Son olarak Çağla Şİkel-Emre Altuğ ayrılığında kilit isim olarak gösterilen Tunçeri, Yıldız Teknik Üniversitesi'nin Yılın En Beğenilen Sporcu ödülünü almaya hak kazandığı törene katılmadı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir