Petrol
92.51
-0.19%
Euro
18.2426
-0.01%
Dolar
17.9312
0.10%
Altın
1.023
0.17%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
433.875
-0.54%
23ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 23 C

  Fahriye Evcen: Aşk bazen üzebiliyor

  Son dönemde hem dizi setlerinde hem de günlük yaşamda sürekli kaprisleriyle gündemde olan Fahriye Evcen, samimi açıklamalarda bulundu.
  • 29.12.2014 - 13:40
  Fahriye Evcen: Aşk bazen üzebiliyor

  Felsefe kitaplarına bayılıyor. Müzik aşığı. 28 yaşında ve 10 yıldır oyuncu, yine de “Kariyerimin başındayım” diyor. Peki hayaller kuruyor mu ve aşkı nasıl tarif ediyor? ELLE dergisinin Ocak sayısında Fahriye Evcen merak edilenleri cevapladı...

  Fahriye Evcen: Aşk bazen üzebiliyor #1

  Fahriye Evcen Elle Kamera Arkası Ocak 2015 İZLE

  Başarılı oyuncu Fahriye Evcen'in röportajından ara başlıklar...

  Sınıfın en güzel kızı, evin prensesi hep siz miydiniz?

  Ailemin en küçüğüyüm ama hiç öyle bir çocukluk geçirmedim. Oysa evin en küçüğü genelde en şımarığı olur, şımartılır... Ablalarımı (üç ablası var) çok seviyorum, hepsiyle ayrı bir bağ kurdum ama hiç şımartılmadım.

  "KENDİMİ OLGUN GÖRMÜYORUM"

  Yaşınızdan olgun gibi duruyorsunuz veya sakin... Öyle misiniz?

  Yok, karakter özelliği olarak mı görülüyor olgunluk, bilmiyorum ama ben kendimi öyle görmüyorum. Belki de kararlı, ne istediğini bilen bir insan olduğum için dışarıya öyle yansıyor. Hatta bazen yaşımdan çok daha küçük bile hissedebiliyorum. Çocuksu hallerim de vardır.

  "ÇEKİMLER ÇOK KEYİFLİYDİ"

  Evcen, erkek arkadaşı Burak Özçivit ile başrolünde yer aldığı Aşk Sana Benzer filminden övgüyle bahsetti. Evcen, "Film, çok sıcak ve güzel bir aşk hikayesi. İçinde inişler çıkışlar ve başka sürprizler de var. Çekimler çok keyifliydi" diye konuştu.

  "AŞK BAZEN ÜZEBİLİYOR"

  - Sizin için aşk nedir?

  Aşkın tanımında zaten asla negatif bir şey olamaz. Çok özel ve güzel bir his. Aşık olduğu sürece insan hayata ve her şeye daha pozitif bakıyor. Her şey daha güzel gelebiliyor. Aşk bazen üzebiliyor, hayal kırıklığı yaşayabiliyorsunuz...


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir