Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
0
0.00%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C
  Ferhat Göçer neden evlenmediğini açıkladı

  Ferhat Göçer neden evlenmediğini açıkladı

  Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, evine konuk olan Nazlı Ilıcak'ın yönelttiği 'Neden evlenmiyorsun?' sorusuna ilginç bir cevap verdi.
  • 09.11.2014 - 17:44

  Ferhat Göçer neden evlenmediğini açıkladı #1

  Kanal D’nin, sunuculuğunu Nazlı Ilıcak’ın yaptığı, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sevilen sohbet programı “Pazar Gezmesi”nin bu haftaki konuğu Ferhat Göçer oldu.

  Evinin kapılarını Pazar Gezmesi kameralarına açan ünlü şarkıcı mutfağa girdi ve deniz mahsullü makarna pişirdi. Yemek hazırlığında parmağındaki “ömür” ve kolundaki “son aşkım” dövmesini gösteren başarılı sanatçı, Ilıcak’ın "düğün var mı" sorusuna tüm içtenliğiyle cevap verdi.

  Ferhat Göçer neden evlenmediğini açıkladı -İZLE

   

  ''SÜTTEN AĞZI YANAN YOĞURDU ÜFLEYEREK YER''

  Ömür Gedik'le ilişkisi devam eden Ferhat Göçer, Nazlı Ilıcak'ın "bir evlilik var mı" sorusu üzerine ''Şu anda öyle bir şey yok ama neden olmasın. Şu an mutlu mesut yaşıyoruz. Başından üç tane evlilik geçmiş bir insan olarak artık bazı şeyleri, bunun Ömür'le hiç bir alakası yok ama sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer derler ya öyle bir durum söz konusu. Benim kaygılarımdan ve endişelerimden kaynaklanan bir durum var. Zaten düzeldiği takdirde de en kısa zamanda bunun haberini alacak olanlardan bir tanesi siz olacaksınız.'' diye konuştu.


  Görüş Bildir