Euro
15.2609
-0.26%
Dolar
13.4659
-0.30%
Altın
797.9050
-0.32%
Borsa
1910
-5.02%
Bitcoin
500.300
1.69%
0ºC
İstanbul
Hafif kar 0 C

  Gonca Vuslateri: Kargocu sapık çıktı

  Gonca Vuslateri, kargo şirketi çalışanı tarafından tacize maruz kaldığını açıkladı.
  • Haber Merkezi
  • 06.12.2021 - 11:00
  • Güncelleme : 06.12.2021 - 15:09
  Gonca Vuslateri: Kargocu sapık çıktı

  Oyuncu Gonca Vuslateri, alışveriş yaptığı bir kargo şirketi çalışanı tarafından tacize maruz kaldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

  Vuslateri, fotoğraflarını paylaşan ve sosyal medya hesabı üzerinden tehdit eden şahıs hakkında şikayetçi oldu ve konuyu yargıya taşıdığını söyledi.

  Vuslateri, Twitter hesabından şu paylaşımları yaptı:

  "SAPIK ÇIKTI"

  "Gündemim: Black Friday için ekstra elemanlar alan bir kargo şirketinden adresime teslim yapan kişi kişisel instagram hesabında fotoğraflarımı paylaşan 'eve geldim yoksun epilepsi geçiricem artık nerdesin' gibi cümleler yazan bir sapık çıktı..

  Sık sık imaj değiştiren Gonca Vuslateri'nin kareleri FOTO GALERİ

  "AVUKATIM DEVREYE GİRDİ"

  Şirket vs her yer arandı, anlatıldı izah edildi. Fakat adam delirdi ve'or.. ben senin hayranınım sen kimsin beni ifşa ediyorsun..' gibi tehditlere başladı. Menajerim ve avukatım Şeyde Yıldırım devreye girdi artık bugün ve elbette bu şirketin de sorumluluğu. Üstelik en sık çalıştığımız şirket.

  "TEHLİKELİ"

  Bu talihsiz konudan anladım ki: Bu ülkede kadın olmak çok zor. Hele ki böyle durumlarda kim olursak olalım.. -fakat kamuya mal olmuş bir kimlik olduğunda işler her zaman daha da tehlikeli..

  "YALNIZ DEĞİLİM"

  O güvenlik görevlili apartmanlara özenmesek de biliyoruz ki hepimiz oralara gideceğiz sonunda. Bu ülkedeki can güvenliği tehditleri mahalle kültürünü bitirecek belli ki.. ve biliyorum ki kapımda cirit atsa ve dalaşsak, kendimi savunurken adama zarar versem 'ben haksızım.' Can güvenliğimden emin olmadığım bu gece kapımın önüne emniyet ve güvenlik eşlik etsin diye gerekli yasal taleplerimi dile getiriyorum. Bilsin ki o her kimse yalnız değilim. Buradan o tehditlere de selamlar, sevgiler.. Mahkemede görüşeceğiz.. Adam arada yazıp tehdit edip duruyor arada siliyor.. Hepsini takip ediyoruz."

  Gonca Vuslateri: Kargocu sapık çıktı #1


  Görüş Bildir