Petrol
109.06
-2.56%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.220
-2.16%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C
  Gülben Ergen'den İhsan Özkes'e cevap

  Gülben Ergen'den İhsan Özkes'e cevap

  Balayında eşi Erhan Çelik ile Hacca giden Gülben Ergen, eleştirilere isyan etti.
  • 09.10.2014 - 13:30

  Gülben Ergen den İhsan Özkes e cevap	 #1

  CHP Milletvekili İhsan Özkes'in sözlerine çok sinirlenen Ergen, Twitter'a "Sizin yerinize eşimden ve benden özür dileyen Kılıçdaroğlu'ndan edep öğrenin. Beyninize ve kalbinize hakim olmayı öğrenin" yazdı.

  "MALDİVLER'E GİTSEK BÖYLE LİNÇ EDİLMEZDİK"

  Ancak Ergen kısa bir süre sonra bu mesajı silerek "Balayı hakkımızı Maldivler'de kullansak bu kadar linç edilmezdik sanırım" diyerek sitem etti.

  ÖZKES "TORPİLLİ HACILAR DEMİŞTİ"

  Balayında Hacca gitme kararı alan çift, Hacda çektirdikleri fotoğrafları sosyal medyadan paylaşmıştı. Fotoğraflar üzerine CHP'li vekil İhsan Özkes böyle tepki göstermişti:

  "Hacca gitmek için yıllardır sıra bekleyen en az bir milyon insan varken balayı için hacca giden Erhan Çelik ve Gülben Ergen nasıl gittiler?

  İslam "İnsanlar bir tarağın dişleri gibi eşittir" diyor ama Hacca gidişlerde de eşitsizlik ve adaletsizlik var. Gariban haccı torpilli haccı Hacı Gülben! Hacda erkekler adeta kefeni andıran giysiyle Allah huzurunda dünyadan soyutlanıyorlar ve eşitleniyorlar ama bu sadece görünüşte kalıyor. VIP ve sosyete haccı ile sıradan insanlar haccı o kadar belirgin oldu ki, bir de helal para ile haram para haccı, Allah ıslah etsin."

  Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in nikah fotoğrafları İZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir