Petrol
110.88
-0.03%
Euro
17.037
0.01%
Dolar
15.9296
0.03%
Altın
950.11
0.14%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
470.492
-3.18%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  İbrahim Çelikkol'un bilinmeyenleri

  Sinem Kobal ile aşk yaşamaya başlayan İbrahim Çelikkol, özel hayatıyla ilgili bilinmeyenlerini anlattı.
  • 30.10.2014 - 11:23
  İbrahim Çelikkol'un bilinmeyenleri

  İbrahim Çelikkol un bilinmeyenleri #1

  “Reaksiyon” dizinde Oğuz karakterini canlandıran oyuncu İbrahim Çelikkol, çocukluğunu, hayatı nasıl algıladığını ve bugünlerdeki ruh halini anlattı.

  Çelikkol'un ELLE dergisine verdiği röportajdan ara başlıklar...

  - Yaşıtlarınız erkekler genelde şehirde oturmayı tercih ederken siz neden, kendi deyiminizle, köyde yaşamayı seçtiniz?

  "EVİMİN HEMEN ARKASI ORMAN"

  Doğayı ve sporu çok seviyorum. Evimin hemen arkası orman. Sabahları altıda, yedide kalkıp, köpeklerimle birlikte ormanın içine girip koşmayı çok seviyorum. Salonda spor yapmak hoşuma gitmiyor.

  Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol- Foto Galeri

  "KÖYDE YAŞAMAYI SEVİYORUM"

  Doğada nefes almayı, kendimi bulmayı, kendimi dinlemeyi, stresimi atmayı seviyorum. Köydeki insanların sabahları bana kahvaltı, peynir filan getirmesi, kahveye gittiğimde onlarla iki çift laf etmek benim için çok keyifli. Hayatın gerçek yüzünü gördüğüm yer o köy.

  Ben küçük bir yerde, Şirintepe, İzmit’te büyüdüm. Ama bu, şehirde yaşamıyorum anlamına gelmiyor. Zaten annemler, dostlarım burada, tabii ki burada da zaman geçiriyorum. Ancak nefes almak istediğimde, kendimi dinlemek istediğimde orası, köy, bana daha iyi geliyor.

  - Hayvanları çok seviyorsunuz galiba. Kaç köpeğiniz var?

  "11 KÖPEĞİM VAR"

  Evet, çok seviyorum. Köyde yaşıyorum zaten, orada tam 11 köpeğim var. Ama Merakum adındaki, rakımı 3800 olan bir dağda, çok yakın bir ağabeyimle baktığımız 180 kadar Kangal köpeğimiz var.

  Kangal benim çocukluğumdan beri merak duyduğum bir ırk. Çok duygusal, çok saf, çok duyarlı köpekler. Tüm canlılar özgür ruhlu ama onlarda bu daha da fazla.

  - Hayat size en son neler getirdi?

  Hayat bana çok şey getirdi. Hayatımda sadece televizyon yok, her gün yeni bir şeyler oluyor. Madde madde sıralayamam ama hayat bana hep bir şeyler getiriyor ve bir taraftan da bir şeyleri götürüyor. En son çok güzel dostluklar, arkadaşlıklar kazandırdı, güzel bir işim var... Umarım beni güzel şeyler bekliyordur.”

  İbrahim Çelikkol un bilinmeyenleri #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir