Euro
10.3182
2.01%
Dolar
8.7627
1.28%
Altın
493.51
0.32%
Borsa
1.401
-0.43%
Bitcoin
390.498
4.09%
15ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 15 C
  İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız boşandı

  İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız boşandı

  Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, bugün Ayşegül Yıldız'dan Küçükçekmece Adliyesi Aile Mahkemesi'nde boşandı.
  • 29.11.2013 - 14:21

  İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız boşandı #1

  İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız tek celsede boşandı. Çift, Küçükçekmece Adliyesi 3. Aile Mahkemesi'nde görülen boşanma davasının ilk duruşmasında tek celsede evliliklerini bitirdi.

  Küçükçekmece Adliyesi'ne gelen çiftin duruşması yaklaşık 15 dakika sürdü. Gizlilik kararı nedeniyle duruşmanın yapıldığı 1. kata hiç kimse alınmadı. "Şiddetli geçimsizlik" gerekçesiyle anlaşmalı olarak alınan boşanma kararının ardından çift, adliyeden ayrı ayrı ayrıldı. Koruma ordusuyla adliyeye gelen Tatlıses'in garaj kapısından, Yıldız'ın ise başka bir kapıdan çıktığı öğrenildi.

  BİR KIZLARI VAR

  İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız'ın Elif Ada isminde bir kızları var. 9 Nisan 2013 tarihinde doğan Elif Ada, Tatlıses'in 6. çocuğu.

  EVLENELİ HENÜZ İKİ YIL OLMUŞTU

  İbrahim Tatlıses, 11 yıldır beraber olduğu Ayşegül Yıldız ile 28 Eylül 2011'de dünya evine girmişti. Mustafa Sarıgül'ün kıydığı nikahta, Fatih Terim ile Yüksel Çağlar nikah şahitliği yapmıştı. Bu sürpriz evlilik, sanatçının hayranlarını ise şaşırtmıştı. Tatlıses vurulduğunda hastaneye koşan Yıldız, sanatçının eski karısı Derya Tuna ile de kavga etmişti.

  'OĞLUM OLURSA ADINI 'BARIŞ' KOYACAĞIM'

  Geçtiğimiz günlerde Başbakan Erdoğan ile Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Barzani'nin Diyarbakır'daki tarihi buluşmasında, Kürt sanatçı Şivan Perwer ile sahneye çıkan Tatlıses, çözüm sürecine ilişkin mesajlar vermiş, 'Benim eğer erkek bir çocuğum olursa, öyle olacak gibi gözüküyor, adını Barış koyacağım. Adı Barış olacak' demişti.

  'NEDEN Mİ BOŞANDIK'

  Twitter'dan kısa bir açıklama yapan Tatlıses, ayrılmalarının nedeni olarak kendi sağlık sorunlarını gösterdi. Tatlıses Twitter sayfasına "Sevgili dostlarım ricamdır. Bu konuda kimse bana bir şey sormasın. Sağlığımla alakalı aldığımız bir karardır. Saygı duyulmasını istiyorum. Ayşegül Hanım, Elif'imin anasıdır. Benim de kıymetlimdir. Onun yıpranmasını istemem. Camiadan da isteğimdir." notunu düştü.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir