Euro
15.3748
-0.98%
Dolar
13.5684
-0.75%
Altın
751.75
-3.47%
Borsa
1.81
0%
Bitcoin
760.265
4.68%
5ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 5 C

  Kenan İmirzalioğlu Deniz Gezmiş'i canlandıracak

  Yakışıklı oyuncu, senaryosunu Dündar’ın yazdığı filmde, 68 kuşağının öğrenci liderlerinden Deniz Gezmiş’i canlandıracağı konuşuluyor.
  • 17.05.2015 - 14:33
  Kenan İmirzalioğlu Deniz Gezmiş'i canlandıracak

  Özel bir üniversitenin ‘11’inci İletişim Ödülleri’, önceki akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Öğrencilerin oylarıyla belirlenen ödüllere; Kenan İmirzalıoğlu, Ayşe Hatun Önal, Erol Evgin ve Melike İpek Yalova gibi isimler layık görüldü.

  Kenan İmirzalioğlu Deniz Gezmiş i canlandıracak #1

  KARADAYI İZHİHAMI

  ‘Yılın En Başarılı Oyuncusu’ seçilen İmirzalıoğlu’nun salona girmesiyle izdiham yaşandı. Yüzlerce öğrencinin alkış yağmuruna tuttuğu oyuncu için törene 10 dakika ara verildi.

  Final yapmaya hazırlanan ‘Karadayı’yla ilgili soruları yanıtlayan oyuncu, “Bir dizinin final yapması mezuniyet gibidir, hem sevinirsiniz hem de ayrıldığınız için üzülürsünüz” dedi.

  Daha önce dizi saatlerinin 90 dakika olmasını eleştiren ve artık dizilerde rol almayacağını söyleyen oyuncu, konuya açıklık getirdi: “Dizilerde rol almayacağım demedim, uzun dizi olursa oynamayacağım. Dizi saatleri 60 dakikaya inerse ve öyle bir proje gelirse rol alırım.”

  DENİZ GEZMİŞ'İ CANLANDIRACAK

  Artık sinemaya ağırlık vermeye karar veren oyuncu, Kenan İmirzalıoğlu, Can Dündar’la Etiler’deki bir restoranda buluştu. İkilinin film projesi için bir araya geldikleri öğrenildi. Oyuncunun, senaryosunu Dündar’ın yazdığı filmde, 68 kuşağının öğrenci liderlerinden Deniz Gezmiş’i canlandıracağı konuşuluyor.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir