Kerem Göğüş'ten Can Ateş'e tepki

Kerem Göğüş'ten Can Ateş'e tepki

Cinemarin sinemalarında gerçekleşen film haftasının üçüncü gününde, başrollerinde Cansu Dere, Wilma Elles, Salih Kalyon ve Baran Akbulut'un oynadığı 'El Yazısı'nın gösterimi yapıldı. Gösterim sırasında filmin oyuncuları Wilma Elles, Salih Kalyon, Baran Akbulut'la filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapan Ali Vatansever hazır bulundu. Söyleşiye sevgilisi Kerem Göğüş'le katılan Elles güzelliğiyle dikkat çekti. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Elles soruları cevapladıktan sonra hayranlarını kırmayarak hepsiyle fotoğraf çektirdi.

KEREM GÖĞÜŞ'TEN BABALIK AÇIKLAMASI

Sözcü'de yer alan habere göre, söyleşi sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Elles ile Göğüş, evlilik sorularını 'hazır olmadıklarını' söyleyerek geçiştirdi. Göğüş'e, Can Ateş'in Meryem Uzerli'den doğacak çocuğunu reddetmesi hatırlatılınca, 'Ben öyle bir durumda asla arkamı dönmez sahip çıkardım. Çocuk dünyanın en güzel varlığı. Reddetmek gibi durum asla söz konusu olmazdı.' dedi.

Aynı zamanda sevgilisi Wilma Elles'in kendi inşaat firmasının reklamında oynayacağını söyleyen işadamı, 'Wilma'ya bu iş için bir önceki reklam filminden aldığı ücretin daha da üstünde bir bedele sahip hediye vereceğim. Zaten bana da yakışanı budur.' diye konuştu.