Petrol
111.49
2.19%
Euro
17.5206
-1.72%
Dolar
16.5386
-2.05%
Altın
969.58
-2.27%
Borsa
2529
-0.97%
Bitcoin
350.327
-2.91%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C

  Kibariye'den sosis açıklaması

  Geçen günlerde şarkıcı Kibariye'nin organizatörü, şarkıcının Almanya konserinde bilet paralarını alıp konsere çıkmadığını iddia etmişti.
  • Haber Merkezi
  • 23.11.2018 - 12:29
  • Güncelleme : 23.11.2018 - 12:29
  Kibariye'den sosis açıklaması

  Kibariye, önceki akşam İstanbul'da sahne aldı. Konser çıkışı basın mensuplarının karşısına geçen Kibariye, hakkında çıkan iddialara ilk kez cevap verdi.

  Kibariye den sosis açıklaması #1

  İŞTE KİBARİYE'NİN AÇIKLAMASI...

  “Ben hakkımı helal etmiyorum. İftira atmak Allah katında günahtır. Halkın parasına elimi sürmedim. Hayatta da kul hakkına girmem ben. Allah korkunuz olsun be. Allah'tan korkun. Organizatörümüz bizi yemeğe götürdü, burnumuzdan da getirdi. Kaşıkla verdi kepçeyle aldı. Otele götürdüler bizi otelde bir yığın köpekle kaldık. Sabaha kadar uyumadım. Sabah kalktım giyindim kuşandım sahneye çıkacağım. Param gelsin çıkıyorum. İçeride 300 kişi vardı. 'Paramı vermeden çıkmam' dedim. Cevdet Bey müdahale etti, kendime kaba konuşturmam. Orada bir gerilim yaşandı. Halkın parasını almışlar benim paramı vermediler. O panikten dolayı özür de dileyemedim seyirciden.

  "SALAM ALMADIK"

  Sucuk meselesine gelince, orada Bülent Bey bizimle geldi. Ali'ye parayı ben verdim. Benim param senin paran diye bir şey yoktur. O benim kocam. Kibariye kimseden para almadı bu zamana kadar. Ali gitti sucuk, pastırma ve sosis aldı, salam almadık. Ben sesimle para kazandım güzelliğimle değil. Bütün aileme ben bakıyorum. Bunlar hem benim hem de halkın parasını aldı. Daha önce birçok sanatçı arkadaşımın da başına gelmiş bu olay. Bu adamları mahkemeye vereceğim"

  "HİÇ Mİ ALLAH KORKUN YOK"

  Kibariye'nin açıklamasının ardından konser organizatörleri de '2. Sayfa'ya açıklama yaptılar: "Hiç mi Allah korkun yok. Sen bu işin içinde eşin Ali'nin neler yaptığını bile bile bizi nasıl sahtekarlıkla suçluyorsun. Geçen yıl ben sana üç tane yılbaşı konserinde bir dünya para verirken, 'Allah razı olsun' dediğin günleri ne çabuk unuttun. Bizde hangi sanatçının beş kuruşu kalmış. Onca sen kendi kocanı yargıla, ondan sonra bizi hırsızlıkla sahtekarlıkla suçla. Bunu bütün Türkiye'ye duyuracağım. Nasıl bir insan olduğunu senin eşinin herkese bildireceğim. Sen bunların çok iyi farkındasın ama kendini aklamak için bizleri kötülüyorsun. Yazıklar olsun. Benim de çoluk çocuğum var. Ben de ekmeğim için uğraşıyorum. Olmadı Kibariye Hanım. O kadar insanın giriş paralarına tenezzül ettin. Kocan o paraları cebine alıp giderken, diyemedin mi "Madem gidiyoruz, konsere çıkmıyoruz. Bu paraları geri verelim. Diyemezdin çünkü cebinizde beş kuruş paranız yoktu. Senin kocan 500 euro için günde 10 kere aradı beni yalvardı bana. 'Bana 500 euro gönder' diye."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir