Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
456.999
-7.92%
14ºC
İstanbul
Bulutlu 14 C

  Melek Baykal: Çağla ile Alişan'ı duyunca vazgeçtim

  Melek Baykal'dan yıllar sonra gelen Çağla Şikel ve Alişan itirafı.
  • 16.04.2015 - 14:16
  Melek Baykal: Çağla ile Alişan'ı duyunca vazgeçtim

  Melek Baykal: Çağla ile Alişan ı duyunca vazgeçtim #1

  Usta oyuncu Melek Baykal, Çağla Şikel ile Alişan hakkında yıllar sonra şaşırtan bir açıklamada bulundu. Baykal, "Cennet Mahallesi'nde Alişan ve Çağla Şikel'in rol alacağını duyunca vazgeçtim" dedi.

  Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programında Çağla Şikel ile Alişan, yıllar önce Cennet Mahallesi'nde birlikte rol aldıkları usta oyuncu Melek Baykal'ı konuk etti.

  Çağla Şikel ile Alişan'ın, "Cennet Mahallesi'nde bizim ismimizi duyduğunda ne düşündün?" sorusu üzerine Baykal'dan şaşırtan bir itiraf geldi.

  Melek Baykal: Çağla ile Alişan ı duyunca vazgeçtim #2

  "İSİMLERİNİ DUYUNCA ÇOK GERİLDİM"

  "Çok gerildim. Çünkü ben oyuncu olduğum için oyuncularla oynamaya alışmışım" diyen Baykal, "Biri podyumların kraliçesi, biri Türk halk müziğinin kralı. Siz kendi alanlarınızda çok iyiydiniz. Ama dizide karakter yapacaksınız. 'Türker (İnanoğlu) ağabey beni affedin bu işte. Çağla Şikel ve Alişan ile bu işi nasıl çekeceğiz?' dedim. Türker ağabey 'olur' dedi. Tabi bu işi çok iyi bilen birisi olarak ona çok güveniyoruz ve başladık. Sonra iki canavar çıktı karşıma. Maşallah gerçekten işlerini çok iyi yaptılar" açıklamalarında bulundu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir