Petrol
110.91
0.12%
Euro
17.3299
1.73%
Dolar
16.1161
1.20%
Altın
967.22
1.94%
Borsa
2375
-0.25%
Bitcoin
477.579
1.46%
20ºC
İstanbul
Bulutlu 20 C

  Merve Terim‘in bebeğinden iyi haber var

  Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, bebeğinin sağlığı hakkında açıklama yaptı.
  • 10.09.2014 - 17:20
  Merve Terim‘in bebeğinden iyi haber var

  merve terim

  İmparator Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin, 6.5 aylık hamileyken, 6 Haziran gecesi erken doğum yapmış ve oğlu Yaman’ı dünyaya getirmişti.

  90 GÜN ERKEN DOĞDU

  Yaklaşık 90 gün erken doğan Yaman Bebek uzun süredir hastanede tedavi altındaydı.  Merve Terim Çetin, Yaman bebeğin iyi olduğunu duyurdu. Tedavisi sona eren Yaman Bebek artık evinde.

  Merve Terim Çetin, erken doğum dolayısıyla kardeşi Buse Terim'in düğününe de katılamamışt.

  "TAM 75 GÜN SONRA EVİMİZE GELDİK"

  Merve Terim Çetin, İnstagram'da paylaştığı fotoğrafın altına, "Başınıza gelmez dediğiniz her şey bir gün gelir, oluverir. Önce şaşırırsınız, sonra kabullenirsiniz. Sonra yeni bir sabaha uyandığınızda yaşamak için umutla size sarılmaya çalışan, minicik bir bedeni kucağınıza tutuşturuverirler... İşte o zaman, hayatınızda o güne dek eksikliğini fark edemediğiniz, ama aslında sizi tam anlamıyla siz yapmaktan alıkoyan bir boşluğun kapandığını hissedersiniz. Hayatınızda ilk defa, hayatın anlamına dair bu kadar büyük bir parçanın kopup yüreğinize yapıştığı duygusu benliğinizi sarar. Kendinizi asla buna hazırlayamazsınız. Bu sadece yaşayarak öğrenebileceğiniz şeylerdendir. Tam 75 gün sonra evimize geldik biz, uzun bir yoldan savaşarak geldik buralara, ayrı kaldığımız her gündüzün, her gecenin açısına birer çizik attık kalbimize, inandık, umutlandık, sabrettik, kahrolduk, mahvolduk, yorulduk, yorgunduk da ama sonunda kavuştuk mis kokulu, süt kokulu güzel oğlum artık bizimle uyuyor ve sabah gözlerini bize açıyor, Allah’ım sana şükürler olsun..

  "RABBİM KİMSEYİ EVLADINDAN AYIRMASIN"

  Bu süreç boyunca bizi tanımayan ama dualarına Yaman’ı katan ve bizlere destek olan herkese sonsuz teşekkürler, gelen her telefon, her ses bir nefes oldu karanlık günlerde, tam umudumu kaybetmişken Herkes oğlum için dua ediyor her şey güzel olacak diye dik durmaya çalıştık, Allah hepinizden razı olsun ve Rabbim kimseyi evladından ayırmasın... Ayrı bir teşekkür de başucumdan ayrılmayan dostlarıma, acılar paylaştıkça azalıyor, sevinçler paylaştıkça çoğalıyor! Artık güzel günlerde görüşmek, kötü günleri geçmişte bırakmak tek dileğimiz hepinizi çok seviyoruz!" notunu düştü.

  Merve Terim‘in bebeğinden iyi haber var #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir