Petrol
110.31
-0.54%
Euro
17.0202
-0.09%
Dolar
15.9347
0.06%
Altın
949.52
0.08%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
471.730
-2.68%
15ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 15 C
  Meryem Uzerli'nin peçeli pozlarının sırrı

  Meryem Uzerli'nin peçeli pozlarının sırrı

  Meryem Uzerli, instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda kapüşonlu montunu yüzüne peçe şeklinde dolayıp poz vermişti..
  • 14.10.2014 - 11:32

  meryem uzerli

  Siyah hırkasının kapüşonunu örterek objektif karşısına geçen Meryem Uzerli, o karelerin altına İngilizce “Pazar modu. En sevdiğim kapüşonumla” yazdı.

  KAPANMAYA MI KARAR VERDİN MERYEM?

  Muhteşem Yüzyıl'dan tükenmişlik sendromu gerekçesiyle ayrılan ve Almanya'ya dönen Meryem Uzerli'ye “Kapanmaya mı karar verdin?” şeklinde mesajlar atan takipçileri bile oldu.

  GEÇMİŞTEN BUGÜNE MERYEM UZERLİ

  O POZLARIN SIRRI BAŞKA

  Meryem Uzerli'nin peçeli pozlar vermesinin sırrı ise çok daha başka.. Uzerli, çok yakında Dubai'de muhteşem bir törenle dev bir projeye imza atacak.

  TV SEKTÖRÜNÜ SARSACAK PROJE

  Buna göre Türk - Arap sermayesinin TV sektöründe yaptığı en büyük anlaşma olarak televizyon tarihine geçecek olan bu proje, İstanbul'da geçen modern zaman aşkını konu alan dizi. Meryem Uzerli dizide başrolde oynayacak.

  Meryem Uzerli, bu dev projenin imza töreni için, 300 gazetecinin de katılacağı muhteşem bir davet töreninde yer almak üzere önümüzdeki hafta Dubai'ye gidecek.

  Meryem Uzerli nin peçeli pozlarının sırrı #2

  MERYEM'İN POZLARI PR ÇALIŞMASI

  Hürriyet'in magazin yazarı Cengiz Semercioğlu Meryem'in verdiği peçeli pozların, muhafazakarlaştığı için değil, söz konusu projenin imza töreni öncesi Arap izleyicisi için hazırlanmış bir halkla ilişkiler çalışması olduğunu yazdı.

  42 GARANTİ BÖLÜM İÇİN İMZA ATACAK

  Semercioğlu 12 Eylül'de yazdığı bir yazısında da projenin detaylarıyla ilgili bilgi vermişti. İşte o yazıdan bir bölüm:

  "Arap yatırımcılar, Meryem Uzerli'yle yaptıkları anlaşmayı büyük bir şova dönüştürmeye karar verdi. Meryem'i Dubai'de ağırlayacaklar ve tüm dünya basınının önünde görkemli bir imza töreni düzenleyecekler. Bu törene Türk gazetecilerin dışında Türk dizilerinin ilgi gördüğü, Balkanlar'dan, Rusya'dan, Latin Amerika'dan ve Arap dünyasından gazeteciler de davet edilecek. Ve bu törende Meryem Uzerli, 42 bölüm garanti olmak üzere yeni dizisinin imzasını atacak.

  TARİHİ İMZA

  Bu bir tarihi imza. Çünkü bu imza sonrasında televizyon sektöründe Arap - Türk ortak yatırımları büyük hız kazanacak"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir