Euro
15.4377
0.79%
Dolar
13.6073
0.58%
Altın
795.2590
0.73%
Borsa
1,976.26
-0.18%
Bitcoin
574.363
0.53%
4ºC
İstanbul
Bulutlu 4 C

  Meryem Uzerli'ye sevgilisinden büyük jest

  Uzerli, kızıyla yat firması sahibi sevgilisi Alp Özcan’ın St. Tropez’de aylığı 8 bin euro’ya kiraladığı villasında tatil yapacak.
  • 12.04.2016 - 09:17
  Meryem Uzerli'ye sevgilisinden büyük jest

  Meryem Uzerlii

  Türkiye'ye ilk geldiği dönem kalbini yanlış adama kaptıran Meryem Uzerli, aradığı mutluluğu geçtiğimiz aylarda buldu. Borçları yüzünden yurt dışına kaçan eski sevgilisi Can Ateş'ten bir kızı olan güzel oyuncu, gönlünü yatçılık firması sahibi Alp Özcan'a kaptırdı.

  Birkaç aydır dolu dizgin aşk yaşayan ünlü çiftin bu yazki tatil adresi de belli oldu. kızının rahatını düşündü İstanbul'un yanı sıra Fransa'nın gözde tatil cenneti St. Tropez'de de ofisi bulunan genç işadamı, sevgilisinin kızı Lara ile rahat etmesi için bahçeli bir villa kiraladı.

  Güzel oyuncu Meryem Uzerli

  KİRASI 8 BİN EURO

  Alp Özcan, Fransa'nın en lüks bölgesindeki bahçeli villa için de aylık 8 bin euro kira ödemeyi gözden çıkardı. Daha önceki ilişkisi hüsranla biten Meryem Uzerli'nin de yeni sevgilisinin bu jesti karşısında çok mutlu olduğu öğrenildi. Alman oyuncu ile Alp Özcan, önceki gün ise kısa süreliğine Fransa'ya giderek St. Tropez'deki kiralık villalarını kontrol edecek.

  Meryem Uzerli ye sevgilisinden büyük jest #2

  BİR AYAĞI ORADA

  Alp Özcan'ın 2004 yılında kurduğu şirketinin Türkiye'nin yanı sıra St. Tropez'de de bir ofisi bulunuyor. Özcan, bu nedenle özellikle yaz aylarında sık sık Fransa'ya gidip geliyor.

  ST. TROPEZ'DE KISA KAÇAMAK

  Meryem Uzerli, yaz aylarını geçireceği St. Tropez'e şimdiden gitti. Güzel oyuncu, sevgilisinin kiraladığı evi yerinde görüp bir yandan da kısa bir tatil yapma fırsatı bulacak. Alman oyuncu, Fransa tatilinden sevgilisinin kendisine sarılmış bu pozunu paylaştı ama Alp Özcan'ın yüzünü gizledi.

  Meryem Uzerli ye sevgilisinden büyük jest #3


  Görüş Bildir