Oya Aydoğan: Sinan Akçıl Ebru'nun hesabına baktırmış

Sinan Akçıl-Ebru Şallı çiftinin ayrılığına, ünlü müzisyenin sevgilisinden aldığı paralar neden olarak gösterilmişti. Bu iddiaya bir yenisi daha eklendi. Oya Aydoğan, bu sabah Söylemezsem Olmaz programında Sinan Akçıl hakkında şoke eden açıklamalar yaptı.

Oya Aydoğan: Sinan Akçıl Ebru'nun hesabına baktırmış

Oya Aydoğan: Sinan Akçıl Ebru'nun hesabına baktırmış VİDEO

"KADIN PARASI YİYEN BİR TİPMİŞ"

“Sinan Akçıl hakkında öğrendiklerime hayretler içinde kaldım.” diyen Oya Aydoğan, “Sinan'ın bütün hanımların masrafı üstlenirim' diye açıklaması vardı. Ben de Ebru'nun parasına ne ihtiyacı var diye ateşli bir şekilde Sinan'ı korumuştum. Tam tersinin olduğunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Kadınların parasına bakmayan bir tip asla değilmiş. Kimin ne kadar parası var diye bakan bir tipmiş.

"HADİSE'NİN DE PARASINI YEDİ"

Önceki sevgilisi Hadise de çok para kaptırmış Sinan'a ve Hadise'nin ablası Hülya müdahale etmiş bu duruma.

Oya Aydoğan: Sinan Akçıl Ebru'nun hesabına baktırmış

"EBRU'NUN BANKA HESABINI ÖĞRENMİŞ"

Duyduklarım karşısında şok geçirdim. Ebru'yla birlikte olmadan önce Sinan Akçıl, Ebru Şallı'nın bankada hesabı olup olmadığını bile kontrol etmiş. Ebru'nun da 800 bin lira parası gitmiş. Sinan'ın kimin parasına ihtiyacı olabilir ki.

"BU SİNAN ŞEY Mİ?"

Ebru Şallı'dan da ses çıkmadı para konusunda. İkisinden de bir açıklama gelmesi lazım. Hadise belki inkar edecektir. Hatta dilim varmıyor ama bu çocuk şey mi, beraber olduğu kadınlar da yaşlı kadınlar değil ki.

Sinan Akçıl Türkiye'nin en çok para kazanan bestecisiydi . O kadar parayı nereye harcar" diyerek herkesi şaşırttı.