Oyuncu Pelin Akil'in eşi Anıl Altan'ın araba taksidi ödeme şekli şaşırttı!
ensonhaber.com

8 yıl önce evlenen sonra ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucaklarına alan iki ünlü Pelin Akil ile Anıl Altan, boşanacakları iddiasıyla magazin gündemine zaman zaman geliyordu.

Geçtiğimiz haftalarda kendisine yöneltilen ayrılık iddialarına yanıt veren Pelin Akil, şimdi ise Anıl Altan ile birlikte Berfu Yenenler'in YouTube programına konuk oldu. Çift, özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Pelin Akıl ve sekiz yıllık eşi Anıl Altan, sırasıyla şu açıklamaları yaptı

- Ayrı ayrı işlerle ilgilenmek bizi çok mutlu ediyor. İlişki başka iş başka.

“Peki hayatım”

- Çok sık tartışmayız ama ben çok inatçıyım. Haklıysam “Peki hayatım” demiyorum o da bundan çok şikayetçi.

"15 yıl oldu"

- Pelin’in ayrıldığı diziye girmiştim. Pelin arkadaşlarını sete ziyarete geliyordu öyle tanıştık. Sonra bir mekanda karşılaştık. Müzik çalıyordu. Ben dans ediyordum. Onu görünce elinden tutup, dans ettim. Öyle bir yakınlaşma başladı. 15 yıl oldu.

- 4 sene birlikte yaşama süreci, normal erkek arkadaşlarımla görüşmek yerine daha keyifliydi.

"Pelin benden 4 yaş büyük"

-Pelin benden 4 yaş büyük. Yaşıtlarımla anlaşamıyordum. Pelin benim karşıma aynı yaşta da gelse yine aşık olurdum. O Pelin’le alakalı bir şey.

"Annelerin işine karışmayın"

-Evlilik bizi değiştirmedi ama çocukların hayatımıza girişi kırılma noktası oldu. Şu an çocukların okul dönemi başlıyor ve artık kendimize vakit ayırmaya çalışıyoruz. Baba olarak buradan söylüyorum, annelerin işine karışmayın.

-Romantik sürpriz çok yaparım. Pelin de romantiktir.

-Eşimin sektörden olması birbirimizi iyi anlamamızı sağlıyor.

- Yürüyerek para kazandığın bir uygulamaya takmıştım. 4 telefona birden kurup, yürüyüşe çıkıyordum. Arabanın taksitlerini yürüyerek ödedim.