Euro
10.7359
-0.1%
Dolar
9.2556
-0.06%
Altın
526.9
0.1%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
577.569
2.71%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Özcan Deniz, eşiyle fotoğrafını paylaştı

  Deniz, oğlu Kuzey'in annesi Feyza Aktan'la boşanma aşamasına geldiği iddiaları üzerine, Instagram'dan fotoğraf paylaştı.
  • Haber Merkezi
  • 17.03.2019 - 10:33
  Özcan Deniz, eşiyle fotoğrafını paylaştı

  Oyuncu Özcan Deniz, 1 yıl önce Feyza Aktan ile dünyaevine girmişti. Son dönemlerde evliliklerinde sorun yaşadıkları, hatta bu yüzden Özcan Deniz'in evi terk ettiği yönündeki iddialar ortaya atıldı.

  "ÇEVREMDEN OLMAYAN BİR KIZ SEÇTİM"

  Özcan Deniz'in yakın arkadaşlarına, "Feyza'nın burada hiç arkadaşı yok. O yüzden benden ilgi bekliyor. Ben de çalıştığım için onunla zaman geçiremiyorum. Benim çevremden olmayan bir kız seçtim. Çevreme uyum sağlayamıyor. Doğru mu yaptım bilmiyorum." diyerek dert yandığı iddia edildi.

  Özcan Deniz, eşiyle fotoğrafını paylaştı #1

  KISKANÇLIK KRİZİ

  Öte yandan Özcan Deniz'in, 2015’te aşk yaşadığı Ayça Ayşin Turan’ı ‘Sevimli Tehlikeli’ filminin ikincisinde de oynatmaya karar vermesi, yeni bir krize neden oldu. İddiaya göre, Deniz’in eşi kıskançlık krizine girince oyuncunun bir yıllık evliliğinde tehlike çanları çalmaya başladı.

  Özcan Deniz, eşiyle fotoğrafını paylaştı #2

  YETERİNCE AÇIK MI

  Evliliği hakkında ortaya atılan bu iddialara hep sessiz kalan Özcan Deniz, sonunda konuştu. Sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşan ünlü oyuncu altına da "Yeterince açık mı?" notunu düştü.

  Özcan Deniz, eşiyle fotoğrafını paylaştı #3

  Özcan Deniz, eşiyle fotoğrafını paylaştı #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir